Nasıl Giyerim?

Kadınlar İçin Daha Bakımlı Olmanın Yolları

Biz kadınlar her zaman bakımlı olmak isteriz. Ancak bakımlı olmak bazen sanki çok uğraşılması gereken ya da çok para harcanması gereken bir özellik gibi gözükür. Bu da halimizden memnun olmamaya ya da ertelemeye sebep olur. Biz dee bu yazımızda kısa tüyolarla bakımlı kadın nasıl olunur, daha bakımlı nasıl gözükülür anlatalım istedik.

Bakımlı Kadın Nasıl Olur? Kural 1 – Temiz giyin, temiz görün!

Bakımlı bir insan olmanın ilk kuralı temizlikten geçiyor. Saçların temizliği ve düzenli durması, dişlerin temizliği, el ve ayak bakımı ve güzel görünmesi, teninizin pürüzsüz ve parlak gözükmesi gibi birçok hem stilinizi hem de bakımlı görünmenizi etkileyen faktör bulunuyor. Bunlar imkansız mı tabii ki hayır, sadece daha özenli ve temiz olmayı gerektiriyor.

Saçların her zaman parlak ve bakımlı gözükmeli. Sık sık saç uçlarındaki kırıkları aldırmayı unutma. Saçlarını bakımlı göstermek için birçok bakım ürününden yararlanabilirsin. Özellikle parlaklık veren saç bakım ürünleri bu noktada işini kolaylaştırır. Tabii çabuk yağlanan saçlara sahip değilsen.

bakimli_kadin_nasil_olunur_sac

Kural 2: Solgun değil canlı görün!

Bakımlı kadın olmanın bir yolu da solgun değil canlı ve enerjik gözükmek. Bunu yaparken enerjik olucam diye konuyu abartmamak lazım. Bir kadın için asalet her zaman çok önemlidir.

Solgun görünmemek için en güzel kurtarıcıların başında allık ve ruj geliyor. Hatta tek bir ruj ile yanaklara hafif canlılık ve ışıltı, dudaklarınıza da renk katarsanız hem dinç hem de bakımlı görünürsünüz. Bunun peşine bir de bir maskara sürdünüz mü, işlem tamam 🙂

bakimli_kadin_nasıl_olur_ne_yapar

Kural 3: Kombinine özen göster!

Üstüne geçirdiğin şeyi giyip çıkmanın devri çoktan geçti! Artık herkes biraz moda biraz stil ile ilgili bir hale geldi. En uygun fiyatlı markalar bile lüks markalara benzer bu kadar kıyafet üretirken kombinine özen göstermek için de artık mecbursun!

İyi bir kombin yapmanın yolu önce vücudunu tanımaktan sonra da biraz renk ve kumaş bilgisinden geçiyor. Hangi rengi ne ile kullanırsın, hatlarını nasıl daha iyi gösterirsin gibi soruların için biraz araştırma yapıp kendini geliştirebilirsin.

Kural 4: Takı ve aksesuar şart!

Bir kadın için takı ve aksesuarın yeri çok başkadır. Küpesiz asla çıkmayanlar, güneş gözlüğü ile aşk yaşayanlar bizi biraz daha iyi anlayacaktır. İyi seçilmiş bir aksesuar bir kadını gerçekten bakımlı gösterir. Bunun için kilit önerimiz her sezon modasına uygun birkaç aksesuar satın alarak kombinlerinize entegre etmeniz. İyi bir güneş gözlüğü her kombinde kaliteli gözükür ve sizi daha bakımlı gösterir.

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık