Davet Stili

Kumsal – Beach Partide Ne Giyilir?

2015 yazı hem İstanbul’un hem de Türkiye’nin birçok yerinde kumsal partilerle geçiyor. Biz de stil önerileri ekibi olarak kumsal – beach partilerde nasıl giyinmelisiniz bunu anlatalım istedik!

Kumsal yani beach partilerde öncelikle kıyafetlerinizin tamamen kumsal şartlarına uygun olması gerekiyor. Partiler gece ya da gündüz olabildiği için hem güneşi hem de akşam esintilerini dikkate almalısınız.

Kumsal partilerinde ilk giyebileceğiniz kombin alternatifi bikini-mayo ve kimono kombininden oluşuyor. Özellikle bu yıl kimono modellerinin artması ve modanın zirvesine oturmasıyla kumsal partileri için harika bir alternatif olabilir. Bikini ya da mayo üzerine giyebileceğiniz için rahat hareket etme imkanı sağlarken aynı zamanda ince ve bol olduğu için serin kalmanızı da sağlayacaktır.

Birbirinden farklı desen ve renklerde olan kimonoları düz renk bikini ya da mayolarla kombinleyebilirsiniz.

Kumsal partisinde ne giyilir? Kimono - Bikini

Kumsal partisinde ne giyilir? Kimono – Bikini

Kumsal partileri için bir diğer alternatif de şort ve büstiyerler! Şort ve büstiyerler özellikle akşam üzeri ya da akşam düzenlenen kumsal partileri için harika kombinler oluşturmanızı sağlıyor. Özellikle yeni tanışacağınız kişiler ya da kalabalık arkadaş grubu ile gittiğiniz bir kumsal partisi ise biraz daha kapalı bir kıyafet de olmuş olur. Büstiyer giymek istemezseniz bikini, şort ve kimono kombinini de tercih edebilirsiniz.

kumsal_partisinde_ne_giyilir_kombin_2

 

Kumsal partisinde ayakkabı ne giyeceğim dediğinizi duyar gibiyiz! Kumsal partileri için bizim önerimiz sandalet ya da şık terlikler! Ya da ortam müsaitse hiçbir şey giymeyebilirsiniz.

kumsal_partisinde_ne_giyilir_kombin

Kumsal partisinde oluşturacağınız kombinde mutlaka bir güneş gözlüğü, ince birkaç bileklik de aksesuar olarak yer almalı. Kumsal partisinde saçlarınız kabaran bir türe sahipse şık bir şapka gün boyu saçlarınızı nem ve rüzgardan hatta güneşten korurken güzelliğinizin daha uzun sürmesini sağlayabilir.

Eğer şapka kullanmak istemiyorsanı deniz tuzu spreyi ya da saç köpüğü kullanarak denizden çıktığınız haliyle saçlarınızı sabitleyerek kumsal partisindeki stilinizi tamamlayabilirsiniz. Saç tipinizi müsaitse denizden çıktıktan sonra yıkamayarak doğal deniz tuzu spreyi efektini yakalayabilirsiniz. 🙂

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık