Spor Motivasyonu

Spor Motivasyonunuzu Arttıran Teknolojik Ürünler

Spor motivasyonu belki de en sık kaybettiğimiz motivasyonlarda biri. Özellikle de spora yeni başladıysanız ve alışkanlık kazanmaya çalışıyorsanız. Yaptığınız sporun etkisini görebilmek sizi motive edeceği için imdadınıza spor aktivitenizi ölçen ve sizi motive eden teknolojik ürünler geliyor. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte spor alanında da gerek akıllı cihazlarla entegre gerek de giyilebilir teknoloji ürünleri olarak oldukça yatırım yapılıyor. İşte spor motivasyonunu arttıran, spor aktivitelerini ölçen teknolojik ürünler!

Spor Bileklik Bantları

Jawbone Spor Bilekliği

Jawbone bir giyilebilir teknoloji ürünü. Attığınız adımı, yaktığını kaloriyi, uyku takibinizi yaparken aynı zamanda koçluk hizmeti bile veriyor. Ne kadar su içtiniz, ne kadar uyudunuz vb. ölçümleri yapan bir koçunuz var!

Spor Bileklik Bantları Jawbone

Spor Bileklik Bantları Jawbone

Spor hareketlerinde ölçümleme hem performasınızı görmeyi hem de yaptığınız sporun etkisini görerek vücudunuzun daha iyi yararlanmasını, enerjinizi daha doğru kullanmanızı sağlar. Bu sebeple hareketlerinizi ölçmeniz sizi motivasyon anlamında da ilerilere taşıyabilir.

Uyku takibi ise son yıllarda geliştirilen bu ürünler sayesinde çok daha önemli bir noktaya geldi. Uykunuzun kalitesini görmek, gece neden dinlenemediğinizi ya da neden yataktan bir türlü çıkamadığınızı önünüze sonuç olarak koyacaktır. Jawbone’u akıllı telefonunuzla entegre ederek tüm verilerini görebilirsiniz. Cihaz şarjla çalışmaktadır.

MisFit Spor Bilekliği

MisFit’te tıpkı Jawbone gibi bir giyilebilir teknoloji ürünü. Özel tasarım ödülü alan bu ürünün en büyük özelliği oldukça hafif olması. Tam 10 gr.! Bu ince yapısı ile bilekte adeta yokmuş gibi olan bu ürün tasarımı ile de şık bir aksesuar olarak da kullanılabilir. Uyku ve aktivite monitörü olarak kendini konumlandıran MisFit, sonuna kadar hakkını veriyor! Pil ile çalışan bu cihaz 6-9 ay arası tek pil ile çalışabilecek durumda.

misfit-spor_bilekligi_g

MisFit Kolye

Türkiye’de satılan giyilebilir teknoloji ürünleri çeşit olarak az da olsa sadece bileklik ile sınırlı değil. MisFit’in ürettiği bu kolye tasarımı ile şık bir aksesuarmış gibi görünürken arka tarafta tüm aktivitenizi takip ediyor. Misfit’in bilekliğin tüm çalışmalarını gerçekleştiren bu kolye kadınlara giyilebilir teknolojiyi biraz daha sevdirebilir.

 

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık