Spor Kıyafetleri

Spor Kıyafetleri Modası 2015

Spor yapmak çoğu kadın için hem fit olmak hem de stresini azaltmak için en güzel aktivitelerden birisi. Son yıllarda spor salonlarına ve spora olan ilgi daha da arttı diyebiliriz. Kadınların spora olan tutkusunu, diğer bir tutkusu olan moda da takip ediyor. Spora olan ilgi arttıkça spor kıyafetleri modası da git gide ilgi görmeye ve büyümeye başladı. Spor mağazalarının yanı sıra birçok farklı marka da spor kıyafetleri üretmeye başladı. Biz de sizler için spor kıyaferleri modası 2015 nelermiş inceledik ve yazdık!

Siz de modayı spor da bile bırakmayanlardansanız farklı markaların çıkardığı spor kıyafetleri koleksiyonlarına mutlaka göz atmalısınız. Hem spor yaparken rahat edeceğiniz hem de güzel görünmeyi elden bırakmayan parçalar pek çok koleksiyonda yer alıyor. Fikir almak için hadi yazımızı okumaya devam edin!

H&M Spor Giyim 2015

H&M kıyafet, aksesuar hatta kozmetik ürünleri konusunda Türkiye’de yer alan uygun fiyatlı markalar arasında başı çekiyor. Hem kaliteli ürünlere sahip olması hem de uygun fiyatlı bir ürün yelpazesi olması H&M’i kadınlar için çekici yapıyor. Son iki senedir çıkardığı spor giyim koleksiyonlarıyla da spor modasına el attı.

spor_kiyafetleri_modasi_2

Taytlar, spor atletleri ve büstiyerleri, eşofmanlar H&M 2015 spor giyim koleksiyonunda başı çeken ürünler. Herkese hitap edebilecek bir spor kıyafet koleksiyonuna sahip olan H&M’den kendinize uygun bir spor kıyafet mutlaka bulacaksınız.Özellikle farklı desenlerdeki taytlar H&M spor giyim koleksiyonunda dikkat çekiyor. Taylardan ya da büstiyerlerden hoşlanmıyorsanız, farklı eşofman altları,şortlar ve üstlerle farklı kombinler yaratabilirsiniz.

Mango Spor Kıyafetleri 2015

Mango genellikle ürettiği klasik kıyafetlerle kadınların ilgisini çekse de son senelerde hızla yayılan spor modasına karşı tepkisiz kalmadı. Yeni çıkardığı ürünlerle 2015 spor kıyafetleri modası arasında yerini aldı.

spor_kiyafetleri_modasi_3

Özellikle Mango Fitness and Running koleksiyonu oldukça güzel ve kaliteli spor kıyafetleriyle dolu. Spor sırasında sizi rahat ettirecek saran spor sütyenleri bu koleksiyonda taytlarla birlikte en çok yer alan parçalardan. Sizde farklı ve kullanışlı spor sütyeni arayışındaysanız Mango’ya bir göz atmalısınız.

Şortlar ise spor modasında bu sene ön plana çıkan parçalardan. Tabii ki Mango da şortları unutmamış ve Fitness and Running koleksiyonuna dahil etmiş.

Koton Sport 2015

Koton ise 2015 spor kıyafetleri modasına çıkardığı Koton Sport koleksiyonuyla hızlı bir giriş yaptı. Birbirinden farklı tişört, tayt ve eşofmanlar bu koleksiyonda yer alıyor. Hatta Koton Sport koleksiyonunda yer alan parçalar yalnızca kıyafetlerle sınırlı kalmamış. Koton’un spor kıyafetleri modası için özel olarak çıkarttığı spor ayakkabılar da koleksiyonun gözde parçaları arasında.

spor_kiyafetleri_modasi_4

Koton sizin için spor sırasında ve sonrasında kullanabileceğiniz ürünleri de düşünmüş. Spor sırasında kullanabileceğiniz renkli suluklar bunlara dahil. Aynı zamanda Koton’un kozmetik reyonunda çıkardığı duş jellerini de duş sonrasında rahatlamak amacıyla kullanabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık