Spor Kıyafetleri

En Güzel Pilates Taytları

Konumuz spor yapmak olunca kadınlar için en önemli konulardan birisi spor kıyafetleri seçmek oluyor. Son zamanlarda kadınlar arasında moda olan sporlardan pilates için ise doğru kıyafeti seçmek oldukça önemli. Pilates taytları pilates için gerekli kıyafetlerin başında geliyor. Hareketleri doğru ve rahat yapabilmek için seçtiğiniz taytın da doğru olması gerekiyor. İşte biz de sizler için en güzel pilates taytları yazısını hazırladık.

Pilates taytlarını seçerken en çok dikkat etmeniz gereken nokta hareketlerinizi kısıtlamamasıdır. Pilates hareketleri farklı ve zorlayıcı ya da esnetici hareketler olabiliyor. Bu nedenle hem dayanıklı hem de içerisinde rahat hareket edebildiğiniz bir pilates taytı tercih etmelisiniz. Bunun için en güzel pilates taytını seçerken bel kısmının düz ve yumuşak olmasına, fermuar ya da zımba gibi detaylar olmamasına ve bacaklarınıza güzel oturmasına dikkat etmelisiniz.

en_guzel_pilates_taytlari

Tabi ki bir kadın için pilates taytının rahat olması kadar güzel görünmesi de çok önemlidir. Spor modasının oldukça gündemde olduğu şu dönemde en güzel pilates taytları arasından seçiminizi yaparken güzel görünmesi de önemli bir etken oluyor.

Siz de sporda siyahtan vazgeçemiyorsanız, siyah renkteki pilates taytaları tercih edebilirsiniz. Üzerine giyeceğiniz renkli üstlerle spor tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Ayakkabılarınızı da renkli tercih etmeyi seviyorsanız, en güzel pilates taytları arasında yer alan siyah taytlar çok hoş duracaklardır. Nike Legend taytlar siyah sevenlerin seveceği bir pilates taytı olabilir.

en_guzel_pilates_taytlari_2

Siyah kullanmak istemiyorsanız renkli pilates taytları da son zamanlarda yaygınlaştı. Çoğu marka renkli taytlar çıkartmaya başladı. Hatta günlük kıyafet satan mağazalarda bile pilates taytlarını görmeye başladık.

en_guzel_pilates_taytlari_3

Kısa olan tayt modelleri de en güzel pilates taytları arasında yer alıyor. Kenarları ya da bel kısmı renkli olan pilates taytları da güzel görünüyorlar.

Düz renkler dışında en güzel pilates taytları arasında desenli taytlar da yer alıyor. Hem renkli hem de farklı desenler adeta sporun enerjisini yansıtıyorlar.

en_guzel_pilates_taytlari_1

Pilates taytı seçerken önemli olan noktlardan biriyse kumaş seçimi. Birçok farklı kumaş türünden üretilen pilates taytı bulunduğu için en güzel pilates taytını seçerken isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan kumaşı seçmeniz önemli. Örneğin cildiniz hassassa fabrika üretimi olan kumaşlar cildinizi olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle pamuklu ve organik kumaştan yapılan taytları tercih etmelisiniz. Eğer pilates sırasında fazla terliyorsanız, suyu emen ve çabuk kuruyan polyester kumaşlar daha uygun olacaktır. En güzel pilates taytı sizin için en uygun olan tayt olacaktır.

Eğer pilatese ilgiliyseniz ve en güzel pilates taytları arasından seçiminizi yaptıysanız sizin için hazırladığımız en iyi 5 pilates hareketi yazısını da mutlaka okuyun! Yazı için tık tık!

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık