Spor Kıyafetleri

Adidas Athletics – Z.N.E. Hoodie Türkiye’de

Adidas Athletics, karşılaşma öncesi ve sonrasında, en önemli anlardaki “tamam ya da devam mücadelesi” hissini ele alıyor.

Serinin ilk ürünü olan adidas Z.N.E. Hoodie, zihinsel olarak odaklanabilmek için tasarlandı.

Dünyada Bale, Bowie, Harden, Ivanovic ve Shillin gibi isimler tarafından tercih edilen Z.N.E. Hoodie, dış dünyanın dikkat dağıtan unsurlarını engelleyerek, oyuna odaklanmayı kolaylaştırıyor.

adidas_hoodie_zne_turkiye

Adidas Athletics Z.N.E Hoodie

İnovatif spor giyimde dünyanın öncü markası adidas, yeni bir performans kategorisi sunuyor – adidas Athletics. adidas Athletics, profesyoneller ve yeni başlayanlar için inovatif parçalardan oluşan yeni bir koleksiyon.

Spor öncesi, sonrası ve performans sırasında kullanım için özel olarak tasarlanan adidas Athletics, performans ve tasarım arasında bir köprü görevi görüyor. Kategorinin ürünleri, dikkat bozan dış etmenleri engellemek ve karşılaşma öncesinde yani sporcunun en önemli anında, sporcuların “tamam ya da devam” hislerine odaklanmalarını sağlayacak şekilde tasarlandılar.

adidas_hoodie_zne_turkiye_ust_kadin

10 Eylül Cumartesi günü resmi olarak sahaya çıkacak ve Türkiye’de de Beşiktaş oyuncuları tarafından açılış seremonisinde giyilecek olan adidas Z.N.E. Hoodie, devrim niteliğindeki yeni serinin ilk ürünü.

Herhangi bir sporcu için sahaya çıkmadan önce ya da oyuna odaklanmışken, konsantrasyonu korumak, performansı açısından hayati öneme sahiptir. adidas Z.N.E. Hoodie da bu öneme odaklanarak, sporcuların zihinsel olarak güçlü kalmalarını üç anahtar nokta ile sağlamayı amaçlıyor:

– Dışarının sesinin dikkat dağıtmasını azaltma

– Minimum görsel müdahale

– Rahatsızlıktan koruma

İşçiliği yeni bir seviyeye taşıyan yumuşak ve ağır yapılı kumaş, daha fazla konfor ile sporcunun konsantrasyonunu arttırmak için tasarlandı. Kulaklık alanı sunan büyük boy kapüşon ve özel tasarım başparmak delikleri ile dikkati dağıtan her şeyi dışarıda bırakmak için geliştirildi. Kapüşonun üstün kalite, ağır pamuk/polyester/elastan karışımı ise konfor için tasarlandı: “Made 2 Move” dikiş yapısı ve düşük omuz kısmı, sporcunun özgürce hareketini sağlarken cesur ve modern bir görünüm sunuyor. Gizli fermuarlı cepler, hareket halindeyken kişisel eşyaların saklanması için mükemmeller. Gizli bir iç etiket ise, zihin gücü ve sporcu dikkati hakkında motivasyonel bir mesaj içeriyor.

adidas Kıdemli Ürün Müdürü Michael Krapohl şöyle anlatıyor: “adidas Athletics ile eşsiz ve henüz keşfedilmemiş bir alana odaklanarak sporcularımızın, karşılaşma öncesi ve sonrasını kapsayan 24 saatlerindeki ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyoruz. Sporcular, tutkulu devasa kalabalıkların önünde rekabet etmek için hazırlanır ve müthiş bir baskı altında odaklarını kaybetmemeye çabalarlar. Biz de adidas Z.N.E. Hoodie ve bu serinin tüm ürünlerini, sporcuların oyun öncesi stratejilerine odaklanabilmeleri, kişisel ritüellerini gerçekleştirebilmeleri ve kendi kişisel zorluklarına meydan okuyabilmeleri için geliştirdik. Estetik olarak, en harika işçilik ayrıntılarına sahip ürünler üretmek ve de atletik, modern görünümler sunmak bizim tutkumuz…”

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık