Aksesuar Modası

Vücut Kolyelerini Keşfet!

Yazın gelmesiyle aksesuar kullanımları ve çeşitleri çoğaldı. Kolye, bileklik, yüzük, kolye derken halhalların ortaya çıkmadı bizi çok mutlu etmişken, şimdi bir de vücut kolyeleri trendiyle karşı karşıyayız.

Bacak kolyesi

Vücut Kolyesi - Bacak Kolyesi

Vücut Kolyesi – Bacak Kolyesi

Bacak kolyeleri, plaj fotoğraf çekimlerinde ortaya çıkmış bir trend aslında. Estetik durduğu için bir fotoğraf aksesuarı olarak kullanılan bacak kolyeleri, zamanla tüm bloggerların ve takipçilerinin de gözde aksesuarı haline geldi. Bacak kolyeleri, özellikle kot şort kombinlerinin vazgeçilmezi olmaya aday. Fakat size tavsiyemiz bacak kolyesini yalnızca bir plaj aksesuarı olarak kullanmanız yönünde olacak. Aksi halde günlük hayatınızda bacak kolyesi ile zorluk yaşayabilirsiniz. 

Vücut Kolyeleri - Bacak Kolyesi

Vücut Kolyeleri – Bacak Kolyesi

Bacak kolyesi kullanmak için belirli ölçülerde bacaklara sahip olmanız gerek. Sizi şimdiden bu konuda uyaralım. Bacak kolyeleri çok ince ya çok kalın bacaklarda pek estetik görünmüyor. Bacağınızı çevrelediği için, bacağınızı olduğundan daha kalın gösterebilir. Hatta tüm ilgiyi bacağınıza çekeceği için bu konuda kendinizi hazırlamalısınız.

Vücut Kolyeleri Bacak Kolyesi

Vücut Kolyeleri Bacak Kolyesi

Kol kolyeleri

Kol kolyeleri de tıpkı bacak kolyeleri gibi plaj çekimlerinde ortaya çıkmıştır. Bunun yanında yalnızca plajlar değil, gece kıyafetlerinin de fark yaratmak için kullanılan aksesuarlarından biri haline gelmiştir. Eğer bileklik, bilezik gibi klasik aksesuarlardan sıkıldıysanız şık kıyafetlerinizle bu kol kolyelerini kombinleyebilirsiniz. 

Vücut Kolyeleri - Kol Kolyesi

Vücut Kolyeleri – Kol Kolyesi

Kol kolyeleri yalnızca gece kombinlerinde değil, gündüz şıklığında da oldukça rahat kullanabileceğiniz bir aksesuardır aslında. Fakat kol kolyesini gündüz kullanacaksanız ışıltıdan uzak durup sade kol kolyelerini tercih edebilirsiniz. 

Ayak Kolyeleri – Ayak Şahmeranları

Ayak kolyeleri yani bir diğer adıyla ayak şahmeranları, yazın halhalların klasikleşmiş halinden şikayetçi olanlar için çok şık bir aksesuar. Plajda ya da plaj partilerinde eğer farklılaşmak istiyorsanız mutlaka bu ayak kolyelerini denemelisiniz. Her ne kadar hala halhallar güncelliğini korusa da, ayaklarını daha dikkat çekici kılmak isteyenler için bir çok model buluyor.

Ayak Kolyesi - Ayak Aksesuarları - Ayak Şahmeranı

Ayak Kolyesi – Ayak Aksesuarları – Ayak Şahmeranı

Ayak Kolyeleri, aslında halhalların güncellenmiş hali de diyebiliriz. Hatta ayak kolyelerinin ayakkabı ile birlikte kullanılan modelleri bile. Bir çok ünlü bloggerın DIY, yani kendin yap projeleriyle de ürettiği bu ayak kolyelerini siz de kendi tarzınıza uygun zincir ve aksesuarlarla yapabilirsiniz. Bu şekilde yaz tatillerinizin vazgeçilmesi olacak aksesuarınıza da kavuşmuş olacak.

Ayak Kolyesi - Ayak Aksesuarları - Ayak Şahmeranı

Ayak Kolyesi – Ayak Aksesuarları – Ayak Şahmeranı

Vücut kolyelerine bir çok aksesuar sitesinden ulaşabilir ya da en iyi modeli kendi tarzınıza göre kendiniz yarabilirsiniz. Vücut kolyeleri için aksesuar sitelerinin yanında bir kaç instagram hesabından da alışveriş yapabilirsiniz.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık