Moda

Victoria’s Secret Melekleri ilk kez Paris’te!

Victoria’s Secret deyince yalnızca erkekler değil, kadınlar da eminim ki çok heyecanlanıyordur. Böylesine mükemmel bir şov tasarlamak nasıl akıllarına geldi bilmiyoruz ama Victoria’s Secret 2017 defilesini ilk kez Paris’te yapacak!

Victoria’s Secret 2017 modelleri de belli olmuş. Şimdiden eski Victoria’s Secret Meleklerinin ismi duyuruldu fakat yeni isimlerin de olacağı söyleniyor. Hal böyle olunca yeni isimleri ve katılacak sürpriz konukları merak ediyoruz.

victoria_s_secret_show_2017_3

Victoria’s Secret Fashion Show 2017 yılının ilk dakikalarında yayınlanan çok büyük bir şov. Bu yüzden katılacak sanatçıların da ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Sır gibi saklanan şov çekimleri de tam olarak bu yüzden!

victoria_s_secret_show_2017

Şimdilik detaylar sır gibi saklansa da bizimle paylaşılan basın bültenini de size olduğu gibi iletiyoruz. Dileriz, şov detayları geldiğinde de aynı heyecanla sizinle bir şeyler paylaşabiliriz.

victoria_s_secret_show_2017_1

VICTORIA’S SECRET MELEKLERİ İLK KEZ PARİS’TE YÜRÜYECEK

Victoria’s Secret melekleri tarihlerinde ilk defa Victoria’s Secret Fashion Show kapsamında Paris’te yürüyecek. Dünyanın en merakla beklenen moda şovu, 190’dan fazla ülkede izlenecek.

Moda, fantazi ve eğlenceyi bir araya getiren iç çamaşırı defilesi, bu sene de müthiş içerikler ve süprizlerle izleyenleri büyüleyecek. Pembe Halı röportajları, model profilleri, sahne arkası görüntüleri ve şehir ışıkları altında şovun hazırlık aşamalarına tanıklık edilecek bu çok özel şovda her sene olduğu gibi muhteşem mini konser performansları da yer alacak. Bu büyüleyici sahne performansına kimlerin imza atacağıysa henüz gizemini koruyor.

Tüm Victoria’s Secret melekleri: Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Lily Aldridge, Elsa Hosk, Jasmine Tookes, Josephine Skriver, Lais Ribeiro, Martha Hunt, Romee Strijd, Sara Sampaio, Stella Maxwell ve Taylor Hill’e ev sahipliği yapacak bu etkileyici şovda aynı zamanda yepyeni yüzler de karşınızda olacak. .

Victoria’s Secret moda şovu Done & Dusted, inc tarafından gerçekleştirilmektedir. Edward G. Razek, Monica Mitro, Ian Stewart ve Hamish Hamilton baş yapımcılardır. Projenin direktörü Hamish Hamilton’dır.

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık