Moda

Uygun Fiyatlı Mağazalarıyla Beşiktaş Sinanpaşa Pasajı

Beşiktaş’ın belki de en çok ziyaret edilen yerlerinden biri olan aynı zamanda büyük bir pasaj olan Sinanpaşa İş Merkezi, son zamanlarda adeta moda ve takı butiği merkezi oldu. Büyük Beşiktaş Çarşı’sının mağazaları ile kapışan Sinanpaşa İş Merkezi, merkezi giriş kapıları, çeşit çeşit takı ve moda butikleri ile özellikle genç kızların trend noktası.

Beşiktaş’ın meydanında birkaç giriş kapısı bulunan sinanpaşa’nın en dikkat çeken katı Kartal heykeline doğru yürürken olan soldaki girişi ile meşhur Beşiktaş Mc Donald’s girişleri. Ana kapıdan ilk girdiğinizde sizi Penti ve son zamanlarda açılan meşhur takı mağazası Uzak Işıklar karşılıyor.

besiktas_uzak_isiklar_adres_sinanpasa

Beşiktaş Uzak Işıklar Takı Mağazası ve Adresi

Uzak Işıklar ilk olarak Kadıköy’de küçük bir dükkanda sattığı çok ama çok uygun fiyatlı ve trend takılarla kendini duyurmuş bir marka. 2015 ve 2016 da Beşiktaş Sinanpaşa iş merkezi ve pasajı ile Metrocity Avm’ye açtıkları mağazalar ile büyüdüklerini de gösteriyor. Mağazaya girdiğiniz an bir sepet dolusu takı ile çıkmamak için kendinizi zor tutuyorsunuz. Küpe fiyatları 2-7.5 TL, kolye fiyatları 3-15 TL, bileklik fiyatları ise 2-10 TL arasında değişiyor.

Beşiktaş Sinanpaşa pasajında birçok gümüşçü bulmanız da mümkün. Özellikle son zamanlarda zarif ve sarı-pembe altın minimal takıları butiklerde bulabilirsiniz.

besiktas_magazalari_sinanpasa_pasaji_butik

Beşiktaş Sinanpaşa İş Merkezi ve Pasaj Mağazaları

Sinanpaşa pasajında birçok butik ve mağaza bulmak mümkün. Özellikle kıyafet, çanta ve takı butikleri oldukça popüler. Giriş katında yer alan bu mağazaların dışında alt katında kitapçılar ve erkek giyim mağazaları bulunurken üst katında da film ve oyun satan dükkanlar bulunuyor.

Sinanpaşa pasajının en popüler moda butiklerinden biri Tuba Butik. Açıkçası popüler ve trend olan aynı zamanda stil sahibi parçaları en iyi bulabileceğiniz dükkan. Diğerlerine göre fiyatı biraz yüksek olsa da en stil parçaların kendilerinde olduğunu söyleyebiliriz. Alışveriş yapmadan önce mutlaka diğer butik ve mağazaları da gezin, benzer ürünleri oralarda da bulabilirsiniz. Beşiktaş Sİnanpaşa pasajında o aylardaki trend neyse onları bulmak pek mümkün.

besiktas_magazalari_sinanpasa_pasaji_butik_2

Kıyafet dışında 3-4 tane çanta satan mağaza bulunuyor. 25 TL’den 100 TL’ye kadar değişen fiyat aralığında birçok renk ve çeşitte çanta bulmanız mümkün. fiyatlar bu kadar değişken olunca çantaların kalitesi de oldukça değişiyor. Bütçenize en uygun çanta için birkaç mağaza gezebilir, çanta satıcıları ile biraz pazarlık da yapabilirsiniz.

Beşiktaş Sinanpaşa İş Merkezi’nin adresi

Sinanpaşa Mahallesi Hasfırın Cad. No:5 Sinanpaşa İş Merkezi, Beşiktaş, İstanbul – Avrupa
Adres tarifi ise şöyle:
Beşiktaş’ın büyük trafik ışıklarının orada yer alan meşhur Hakan Cafe’yi bulabilirsiniz. Hakan Cafe’nin hemen arkasındaki MC Donalds’ın bulunduğu iş merkezi işte Sinanpaşa iş merkezi oluyor. Otobüs duraklarından da Beşiktaş durağında inmeniz gerekiyor. Eğer vapur ya da motor ile gelecekseniz de Üsküdar ve Kadıköy iskelelerine sadece 3 dk uzaklıkta.

Beşiktaş Pasajları Kaçta Kapanıyor? Pazar Günleri Açık mı?

Beşiktaş’taki pasajlar ve moda-ayakkabı butiklerini gezeceklerin en merak ettiği konu. Beşiktaş’taki büyük Sinanpaşa iş merkezi-pasajı ve Büyük Beşiktaş Çarşı’sının en popüler dükkan ve mağazaları Pazar günleri de açık. Sinanpaşa pasajının genellikle kapanış saati ise 21,00 civarı. 21,00’den sonra mağazaların çoğu kepenk indirmeye başlıyor, özellikle de kış aylarında.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık