Moda

Tommy Hilfiger’dan New York Moda Haftasına Özel Defile

tommy_hilfiger_2016_new_york_moda_haftasi

Dünyaca ünlü moda markası Tommy Hilfiger, #TOMMYNOW adını verdiği defilesini, 9 Eylül 2016 Cuma günü, New York’ta, South Street Seaport’taki “Tommy Pier” rıhtımında düzenliyor. Modayı demokratikleştirme çabalarında yeni bir dönemi müjdeleyen #TOMMYNOW defilesi, basın ve moda severler için “Gördüğün Anda Sahip Olma” hissi yaratıyor. Tommy Hilfiger’ın süper model Gigi Hadid ile birlikte tasarladığı ‘TommyXGigi’ kapsül koleksiyonun dünya prömiyeri de bu defile ile gerçekleştiriliyor.

#TOMMYNOW defilesinde, 2016 Sonbahar tasarımlarının yanı sıra Gigi Hadid ile birlikte tasarlanan TommyXGigi koleksiyonu da podyuma çıktıkları andan itibaren dünya çapındaki e-ticaret, perakende, toptan ve sosyal ticaret kanallarından satın alınabilecek.

tommy_hilfiger_yeni_koleksiyon_gigi

Halka açık olacak #TOMMYNOW defilesi, Hilfiger’ın uzun zamandır hedeflediği modayı demokratikleştirme ve müşterilerle hem mağazada, hem sanal ortamda eğlenceli ve benzersiz bir deneyimle etkileşim ve bağlantı kurma vizyonunu yansıtıyor. Canlı alışverişe imkan veren yayın sırasında gerek defile mekanında bulunanlar, gerekse uzaktan online izleyenler her görünümü anında tommy.com’dan satın alabilecek.

Tommy Hilfiger defile hakkındaki düşüncelerini; “Marka felsefemizin mükemmel ifadesi olan #TOMMYNOW, her zaman düzenlemek istediğim bir defile olacak. Alışılmış kalıpları yıkan, müşteriyi işimizin merkezine yerleştiren, modayla eğlenceyi buluşturup eğlenceli ve ilham verici deneyimler yaratmaya inanan bir markayız. Süper model ve sosyal medya ikonu Gigi Hadid bu etkinliğin yıldızı olacağı ve bu unutulmaz defileyi cuma gecesi dünyanın her yanındaki dostlarımız ve hayranlarımızla paylaşacağımız için çok heyecanlıyım” sözleriyle dile getirdi.

tommy_hilfiger_yeni_koleksiyon_gigi_2

Klasik defile formatından uzaklaşan #TOMMYNOW müşterilere açık olan ve dijital ticaret aracılığıyla etkisi artırılan interaktif bir deneyime dönüşüyor. Defile koleksiyonu podyuma çıktığı andan itibaren defile alanındaki dijital dokunmatik ekranlar kullanılarak, ayrıca canlı yayın akışı aracılığıyla ve Instagram, Snapchat, Facebook ve Pinterest gibi sosyal ticaret kanalları üzerinden satın alınabilecek.

Gigi Hadid defileyi Tommy Hilfiger ile birlikte tasarladığı TommyXGigi koleksiyonundan bir görünümle açacak. Hadid; Tommy Hilfiger kadın giyim, ayakkabı, aksesuar, gözlük, saat ve parfüm koleksiyonlarının küresel elçisi. TommyXGigi koleksiyonundaki tasarımlarda Hilfiger’ın imzası olan “klasik Amerikan cool” tarzı, Hadid’in modern stillere getirdiği özgün yorumlarla buluşuyor. Defilede Tommy Hilfiger kadın ürünlerinin zirvesi sayılan Hilfiger Collection 2016 Sonbahar sezonundan görünümlere de yer verilecek.

İki gün sürecek #TOMMYNOW etkinliği kapsamındaki defile, 9 Eylül Cuma günü yerel saatle 19.00’da “Tommy Pier”da (South Street Seaport’taki Pier 16) gerçekleşiyor. Coney Island’dan Santa Monica’ya kadar çeşitli rıhtımlarda düzenlenen fuarlardan esinlenilen Tommy Pier’da lunapark, karnaval oyunları ve TommyXGigi dünyasından ilham alan eklektik satıcıların açacağı tezgâhlar yer alacak. Ayrıca iki TommyXGigi pop-up mağazası, küratörlüğünü Frankie Collective’in üstlendiği bir Tommy Hilfiger vintage mağazası, Hilfiger Records by Jones Music Vintage Vinyl, Valley ile tırnak sanatı, Tattly ile özel denizci esintili geçici dövmeler ve Smith Street Tattoo Parlour’dan Bert Krak’ın pop-up stüdyosu da Tommy rıhtımını renklendirecek. Rıhtıma davet edilecek konuklara klasik panayır yiyecekleri ikram edilecek, 12 metre yüksekliğindeki bir dönme dolap dahil çeşitli lunapark eğlenceleri sunulacak. 10 Eylül’de bu kez öğlen 12.00’dan akşam 20.00’akadar halka açık olacak Tommy Pier’da çeşitli DJ’ler performanslarıyla yer alacak, dev LED ekranlardan defile tekrar yayınlanacak ve Gigi Hadid de sahneye çıkacak.

#TOMMYNOW defilesine markanın sosyal medya kanallarından ve tommy.com’dan erişilebilecek.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Yukarı Çık