Moda

Sevgiliye Son Dakika Hediye Önerileri

Elbette aşkın hiçbir ölçüsü olamaz, ama sevgiliyi özel günlerde hediyesiz bırakmak da hiç olmaz. Yılbaşı, doğum günü, sevgililer günü, yıldönümü, evlilik yıldönümü gibi özel günlerde sevgiline vereceğin hediyelerle onun yüzüne gülücükler kondurmanın tarifi paha biçilemez. Tabi bir de durduk yerde, sadece onu seviyorsun diye alınan ‘hiçbir şey günü hediyeleri’ vardır ki, en anlamlı hediyeler o günler verilenlerdir.

Ne dersin? Sevgilin birazcık mutlu olmayı hak etmiyor mu? Sen de bizimle aynı fikirdeysen, ama sevgiline alacağın hediye konusu gündeme geldiğinde ne alacağını bilemiyor ve kendini kara kara düşünür halde buluyorsan, kesinlikle doğru satırları okuyorsun. İşte karşında sevgilin için özel mi özel hediye önerileri!

Sevgiliye hediye önerileri; Kız arkadaşa hediye önerileri

Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

Sevgiline unutamayacağı bir kitap hediye etmeye ne dersin? Dur dur, hemen ‘ne kitabı ya?’ deme. Sadece ikinize özel olacak olan bu illüstrasyonlar ve fotoğraflarla dolu kitabın boş bırakılmış kısımlarını el yazınla doldurup ona şahane bir hediye verebilirsin.!

https://tr.pinterest.com/pin/403705554081805685/

https://tr.pinterest.com/pin/403705554081805685/

Aşkını Kavanoza Sığdır

Kız arkadaşına olan sevgini bir kavanozda biriktirebilirsin. Sevgilin hakkında yazacağın minik notların hepsini renkli kurdelelerle bağlayarak kavanoza doldurduktan sonra sıra sadece onun boynuna sarılmasını beklemek olacak.

• Sadece İkinize Özel Bir Gün
Şehrin koşuşturmacasından az da olsa uzaklaşmayı kim istemez? Sevgilinle özel bir gün kutlamak istiyorsan, onu önceden hazırlattığın sürpriz lezzetlerle dolu kısa bir aşk yolculuğuna çıkartabilirsin.

• Aşkını Balonlarla Göster
Rengarenk helyum balonlarının uçlarına birlikte çektirmiş olduğunuz fotoğrafları bağlayarak evi bir panayır alanına çevirebilirsin. Emin ol, kız arkadaşın bu görüntünün karşısında sana yeniden aşık olacak.

Sevgiliye hediye önerileri; Erkek arkadaşa hediye önerileri

• Sevgini Çerçevelere Sığdır

Beraber çekilmiş olduğun fotoğrafları bir ipten geçirerek kocaman bir çerçeveye sığdırabilirsin. Hatta işi birazcık daha abartmak ve tam teşekkür almak istiyorsan, eski bir bisiklet tekerleğini çerçeve olarak kullanabilirsin.

https://tr.pinterest.com/pin/50313720816878326/

https://tr.pinterest.com/pin/50313720816878326/

• Cüzdanında Özeliniz Yaşasın

Alacağın şık ve kaliteli deri bir cüzdan onu mutlu etmeye yetecektir, ama cüzdanın iç kısmına sadece ikinize özel bir iki kelimeyi yazdırman onu havalara uçuracaktır. Unutma, çaktırmasalar da erkekler de kendilerini özel hissetmek ister.

• Mektuplarla Sabrını Sına
Üzerine ‘Bana Kızdığında Aç’, ‘Canın Sıkkınken Aç’, ‘Ben Yanındayken Aç’ gibi direktifleri yazacağın renkli zarfların içine ona minik sürpriz cümleler yazabilirsin. İhtiyacı olduğu zamanlarda açıp okuyacağı bu tatlı hediye bir günlük değil, ömürlük cinsten.

• Negatif Enerji Aşkınızdan Uzak Dursun
Kim demiş erkekler bileklik takmaktan hoşlanmaz diye? Aşkınızdan bütün negatif enerjileri çekecek ay taşını deri bir ipe geçirerek sevgilin için hem erkeksi hem de zarif bir hediye yaratabilirsin.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık