Moda

Namiki Japon İşlemeli Limited Edition Kalem

namiki_dolma_kalem

El işlemesi Japon sanatı kalemin ihtişamına dönüştü!

Prestij kalem alışverişinde ilk akla gelen Panel Kırtasiye’de gümüş ve mücevher tonları ile süslenmiş giriftli lake tasarımlar ile bezeli Limited Edition Namiki Kalemler satışa sunuldu. Japon lake işleme sanatı Maki-e ile işlenen bu özel kalemler Türkiye’de sadece Panel Kırtasiye’de ve Türkiye’nin en büyük sanal kalem mağazası markakalem.com’da meraklılarını bekliyor.

islemeli_dolma_kalem

Türkiye’de en fazla marka kalem alternatifinin satışa sunulduğu Panel Kırtasiye ve markakalem.com değerli zanaatkarlar tarafından altın gümüş ve mücevher tonları ile süslenmiş giriftli lake tasarımları ile bezeli el işlemesi kalemleri satışa sundu. Kültürü yüzyıllar öncesine dayanan Japon lake işleme sanatı Maki-e ile işlenen Limited Edition Namiki Kalemler altın gümüş toz ve pullarının yanı sıra ince sedef şeritlerle süslenen sanat harikası bir kalem. Namiki kalemlerin hazırlanma aşamasında ise maki-e ustası lakeyi öncelikle tasarladığı kompozisyonu çizerek başlar hazırladığı lake yüzeye aktarır ve böylece özel sedefli pullar ile bu sanat harikası Namiki kalemler ortaya çıkar. Bu sanat örneği Namiki kalemler alıcılarını Panel Kırtasiyenin İnönü Caddesindeki mağazasında  markakalem.com’da bekliyor.

PANEL-KIRTASİYE-Namiki Yukari Pine Needle Dolma Kalem - 6.962 TL

Panel Kırtasiye, 2001 yılından bu yana 800 metrekarelik konsept mağazasında 35 kişilik eğitimli kadrosuyla, kitap, kırtasiye, oyuncak, bisiklet, sanatsal malzeme, yurtdışından ithal hediyelik eşya ve prestij kalem satışı gerçekleştiriyor. Panel, 500’den fazla marka ve 100 bin çeşit ürünüyle, İstanbul’daki özel eğitim kurumları ve devlet okullarının tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Panel Kırtasiye,  Panel Puan Card sayesinde tüm müşterilerine alışveriş yaparken de yüzde 2 para puan kazanma fırsatı sunuyor. Ayrıca  www.panelkirtasiye.com adresinden tüm ürünlerin satışına ulaşmak mümkün.namiki_japon-kalem

 

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Yukarı Çık