İç Giyim ve Çorap Modası

Koton İç Çamaşırı Modelleri 2015

Koton iç çamaşırı modelleri ile her yıl mağazalarında ayrılan bölümü genişletirken bizleri etkilemeye de devam ediyor. Koton’un iç çamaşırı modellerinde trendleri çok iyi takip ettiğini görüyoruz. Farklı stillerdeki iç çamaşırı modelleri ile Koton, birçok kadını etkilemeyi başarıyor. Bir kadının temel iç çamaşırı ihtiyacından, özel koleksiyon ürünlerine kadar farklı model ve tasarımları içinde barındırıyor.

koton_ic_camasiri_modelleri_2015_3

2015 Koton İç Çamaşırı Modelleri

Koton’un iç çamaşırı modellerinde siyah rengi çok fazla gördüğümüzü söyleyebiliriz. İç çamaşırı modasının önemli renklerinden biri olan siyah gerçekte iç çamaşırlarına oldukça yakışıyor. Farklı kesim ve ek kumaş ve aksesuar kullanımlarıyla seksi kıyafetlere dönüştüğünü de söyleyebiliriz.

koton_ic_camasiri_modelleri_1

Birkaç sezondur özellikle büstiyerlerde görüp alışık olduğumuz bantlı ve kafesli modelleri ile Koton’da göz alıcı bir takım tasarlamış. Siyahın asaleti ile büstiyerin tasarımındaki maskülen detaylar birçok kadın için üzerinde taşıması müthiş bir his bırakan bu ürünü ortaya çıkarmış.

koton iç çamaşırı modelleri

koton iç çamaşırı modelleri

Koton’un iç çamaşırı modellerinde özellikle taşlı modelleri sıkça görüyoruz. Zarif bir şekilde eklenmiş taş detayları ile göz alıcı ürünler tasarlanmış. Taş kullanımını sıklıkla dantel iç çamaşırları üzerinde kullanan Koton, hem gösterişli hem de stil sahibi kadınları hedefliyor.

Dantel detaylarını sütyenlerde sıkça kullanan Koton, külot tasarımlarında da kullanarak kadınlar için harika modellerle karşımıza çıkıyor.

koton_ic_camasiri_modelleri_2015_3

 

Koton Sütyen Modelleri

Koton’un hazırladığı sütyen modellerinde basit ama dokusuyla müthiş hisler uyandıran sütyen modelleri bulabilirken, tasarımı ve kumaşlarıyla feminen, seksi ve stil sahibi kadınlara ulaşmaya çalışıyor. Özellikle danteli farklı tasarımlarda farklı kumaş türleri ile kombinleyerek iç çamaşırı tasarımında farklılık yaratmayı başarıyor.

koton iç çamaşırı modelleri

koton iç çamaşırı modelleri

Koton büstiyer modelleri

Büstiyerin heyecanlandırmadığı, görünümü ile etkilemedi kimse yoktur. 🙂 Özellikle iç çamaşırı ürünleri üreten markalarında yaratıcılıklarını zorlayan bu ürün için birçok markada farklı modeller bulmak mümkün. Büstiyer tasarımı ile farklılaşmaya çalışan markaların vaadi elbette farklı hisler uyandırmak, kadınları büstiyerin içinde müthiş hissettirmek. Koton’da büstiyer tasarımındaki detaylarla bunu başarmış gözüküyor!

koton büstiyer ve sütyen modelleri

koton büstiyer ve sütyen modelleri

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık