Dizi Modası

Kiralık Aşk Sezon Finali – Defne Kına Gecesi ve Düğün

Kiralık Aşk’ın uzun zamandır beklenen sezon finali geldi çattı! Biliyorsunuz dizinin en başından beri sık içerik üreterek sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Haliyle sezon finali için de çok heyecanlıydık. İşte Kiralık Aşk’ın 52. bölümünde sezon finali yaptığı gündem ve detaylar!

kiralik_ask_sezon_finali_defne_kina_gecesi

Kiralık Aşk’ın Sezon Finali – 52. Bölüm Defne ve Ömer’in Düğünü

Kiralık Aşk’ın 52. bölümünün konusu Ömer ve Defne’nin düğünüydü. Düğün hazırlıkları, ev tadilatı, misafir karşılama, bekarlığa veda ve kına gecesi gibi detayları içeren sezon finalind en çok merak ettiğimiz elbette Defne’nin gelinliği ve gelin makyajı-saçıydı.

kiralik_ask_sezon_finali_dugun_defne_gelinlik

Kiralık Aşk Defne’nin Düğünü ve Gelinliği

Kiralık Aşk’ın 52. bölümünün sonlarına doğru düğün günü geldi çattı. Düğün mekanında hazırlanan Ömer ve Defne’nin tüm heyecanı bölüme yansımış durumda.

Sözü çok uzatmadan merak edilen Defne’nin gelinliği ve detayları aktaralım. Defne’nin gelinliği oldukça hoş bir modelden tasarlanmış. Öpücük yakaya sahip ve omuzdan hafifçe tutturulan gelinliğin bizce en güzel yanı tam da Defne’nin bıcır bıcır hallrine uyacak şekilde uçuşan bir modelden tasarlanmış. Farklı fırfır gibi geniş tüllerden uçuşan modeldeki gelinlik eteği Defne’ye oldukça yakışmış.

Defne’nin Gelin Makyajı ve Saç Modeli

Defne’nin düğün günü merakla beklenen diğer detayları ise şöyle. Defne’nin gelin saçı oldukça sade bir şekilde tasarlanmış. Gelin makyajında göz makyajı buğulu göz makyajı olarak yapılmış ve bizce defne’nin ten rengi ve saç rengine oldukça yakışmış.

kiralik_ask_defne_gelinlik_gelin

Tabii dizide beklenen diğer sürpriz dizinin sonlarına saklandı. Bu yazdığımız gelinlik dizide ilk görünen gelinlikti. Ardından dizinin kurgusunda defne’nin başında aşağı limonata döküldü ve gelinlik gitti. Ardından Ömer’in sürprizi ile yeni gelinlik giyildi. İşte yeni gelinlikli defne!

Defne’nin Sezon Finalinde Giydiği Gelinlik

Bu özel gelinlik dantel detaylara sahip. Diğer gelinliğin neden o kadar sıradan olduğunu da görünce anlamış olduk. Bu gelinlik ve gelin saçı, makyajı bir anda sezon finaline yakışır bir hal aldı.

Kiralık Aşk Defne Gelinlik - Sezon Finali 52. bölüm

Kiralık Aşk Defne Gelinlik – Sezon Finali 52. bölüm

kiralik_ask_defne_gelinlik_sezon_finali_52_bolum

Gelin saçında saç örgüsü yaparak modern bir hava yakalanmış, ve yandan bırakılmış örgü üstünde hafif kır çiçekleri yer alıyor. Gelinlik ise oldukça modern hatlara sahip ve dar bir gelinlik modelinde.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık