Dizi Modası

Kiralık Aşk Defne Dizi Kıyafetleri ve Markaları

Kiralık Aşk Dizi Kıyafetleri

2015 yaz sezonuna bomba gibi düşen Kiralık Aşk dizisi, yayınlandığı her hafta izleyicileri ekran başına kitlerken internette de dizi kıayfetleri gibi araştırmalarla adeta rekor kırıyor. Her bölüme geniş yer verdiğimiz dizi modası kategorimizde Kiralık Aşk’ın ana karakteri olan Defne’nin, dizinin yayınlandığı bölümlerden en öne çıkan kıyafetleri ve bu kıyafetlerin markalarını derlemek istedik.

Defne’nin Sarı Yeleği Adil Işık’tan!

Kiralık Aşk’ın 3. bölümünde Defne’nin giydiği şık sarı yelek Adil Işık markasına ait. Bu sezon bol bol yelek gördüğümüz moda dünyasında özellikle 2015-2016 sonbahar ve kış modasında da yelek modellerine doyacağız. Bu sarı renkli kumaş yelek özellikle yaz aylarındaki günlük şıklığınıza uygun bir ürün olabilir.

Defne’nin Yeşil Elbiseleri!

Kiralık Aşk’ın yayınladığı 1. bölümde Defne’nin üzerinde gördüğümüz iki farklı yeşil elbise izleyicileri çok etkilemişti. Defne’nin giydiği yeşil desenli bu elbise Zara markasına ait!

Kiralık Aşk Defne Dizi Kıyafetleri ve Elbiseleri

Kiralık Aşk Defne Dizi Kıyafetleri ve Elbiseleri

Defne’nin yine 1. bölümde giydiği yeşil, dar ve kısa elbise ile Ayşegül Boz tasarımı! Yeşil renk elbiseler özellikle Elçin Sangu’nun doğal olan kızıl saç rengini daha da belli ediyor ve canlı gösteriyor. Siz de kızıl saç rengine sahipseniz yeşil renk mutlaka dolabınızda olmalı!

Kiralık Aşk Dizi Kıyafetleri - Defne'nin Saç Rengi

Kiralık Aşk Dizi Kıyafetleri – Yeşil Elbise

Defne’nin iş hayatı ile birlikte sürdürmeye çalıştığı aile ve mahalle hayatında ise görünüm olarak farklı bir Defne ile karşı karşıyayız. İş hayatında oldukça sık giyinen Defne, iş ile ilgili özel gecelerde de çok şık giyiniyor. Kiralık Aşk dizisinin 3. bölümünde katıldığı davette harika bir lacivert elbise giymişti. Bu lacivert elbise Lyynn Butik’e ait. Styling ise tabii ki Gülay Kuriş!

Kiralik_ask_3_bölüm_defne_topuz_mavi_elbise.png

Defne’nin mahalledeki stili ise iş hayatındakine oranla oldukça spor ve salaş. Bu spor tarzın gerektirdiği kıyafet ve aksesuarları seçenler, spor giyime önem verenler için de ilham oluyor. Defne’nin yeşil kol saati Yells markasına ait.

kiralik_ask_defne_yesil_saat_taki

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Yukarı Çık