Dizi Modası

Kiralık Aşk 23. Bölüm Dizi Kıyafetleri

kiralik_ask_23_bolum_kiyafetleri_elbise

Kiralık Aşk’ın bu akşam ekranlara gelen 23. bölümü senaryosu kadar giyilen kıyafetlerle de ilgi uyandırdı. Dizinin senaryosunda yeni bir dönem başladığının altı çizildi. Ömer’in Defne’ye güvenmediğini söylemesiyle birlikte Defne’nin artık hikayem olması gerektiği yerden başlıyor dedi. Ve onu tekrar garson olarak gördük. Kiralık Aşk’ın 24. bölüm fragmanıyla birlikte yeni bölümde senaryoda bizi nasıl sürprizlerin beklediğini gerçekten merak ediyoruz. Gelelim Kiralık Aşk’ın 23. bölümünde oyuncuların dizi kıyafetlerine!

Kiralık Aşk 23. Bölüm Defne Dizi Kıyafetleri

kiralik_ask_23_bolum_kiyafetleri_defne_kazak

Defne’nin Kiralık Aşk 23. bölümünde giydiği geyikli Kazak Twist markasına ait. Bu bölümde Defne’nin üzerinde bol bol kırmızı renkleri gördüğümüzü söyleyebiliriz.

kiralik_ask_23_bolum_kiyafetleri_defne

Dizi kostümünde biraz yılbaşı ve kış renkleri havası verilmiş 😉

 

kiralik_ask_23_bolum_kiyafetleri

Kiralık Aşk’ın bu bölümünde Ömer ile Defne arasındaki soğuk rüzgarlar sahnelerin bol bol spor kıyafetlerle sunulmasına sebep olmuş gibi duruyor. Defne’yi spor kıyafetlerle sık gördüğümüz bölümlerden biriydi. Bu bölümde defne’nin üzerindeki yakası kürk detaylı mont Benetton markasına ait. Ömer’in giydiği gri kapşonlu hırka ise H&M’in.

kiralik_ask_23_bolum_kiyafetleri_yasemin_gri_kazak

Kiralık Aşk’ın 23. bölümünde Yasemin’in giydiği transparan, gri boğazlı kazak gerçekten hoş bir parçaydı. Di Fashion Branding’e ait olan kazağın tasarımcısı ise inclouet.

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Yukarı Çık