Moda

H&M İlkbahar Yeni Sezon Koleksiyonu

H&M ülkemize geldiğinden beri hem ünlülerin hem de uygun fiyata iyi giyinmeyi seven bir çok moda aşığını çok sevindirdi. H&M’den önce ülkemizde, hem mağazalardan ortalama bir alışveriş yapmak çok pahalıya geliyordu, hem de ya abartı şıklık ya da çok sade kalıyordu kıyafetler. H&M’den sonra bir çok marka, zaman zaman kumaş kalitelerini düşürse de sezon modasını uygun fiyatlara satmaya başladı. H&M her yeni sezonda ünlü modacılarla çalışarak, doğrudan markanın kıyafetini almaya bütçemizin yetmeyeceği fakat H&M’den koleksiyonuna çok uygun fiyatlara sahip olmamızı sağladı.

H&M_ilkbahar_Yeni_Sezon_Koleksiyonu_7

H&M İlkbahar Yeni Sezon Koleksiyonu, mevsimi her anlamda çok güzel hissettiriyor. Bizlere bahar çiçekleri, bohem bir tarz sunuyor. Uzun, şifon elbiselerini ister gündüz davetlerinde ister kır düğünlerinde tercih edebilirsiniz. H&M’in bir elbise ile bir çok farklı şıklık yakalama şansını vermesini siz de bizim kadar seviyor musunuz?

H&M_ilkbahar_Yeni_Sezon_Koleksiyonu_8

H&M İlkbahar Yeni Sezon Koleksiyonu her parçasıyla sizi baharı yaşamaya davet ediyor. Özellikle H&M yeni sezon ayakkabılarına bayıldık!

hm_ayakkabi_2015_1

hm_ayakkabi_2015_3

H&M İlkbahar Yeni Sezon Koleksiyonu toprak tonlarının ve en güzel çiçek renklerini birleştirmiş. Koleksiyonun her parçası, gardrobunuzdaki kiliç parça kategorisinde yer alması gereken kıyafetlerden oluşuyor.

H&M_ilkbahar_Yeni_Sezon_Koleksiyonu_5

H&M şapkaları da bu bahar favorimiz.

H&M_ilkbahar_Yeni_Sezon_Koleksiyonu_4

 

H&M İlkbahar Yeni Sezon Aksesuarları, özellikle incelenmesi gereken bir konu. Özellikle çabuk kararan aksesuarların hızla arttığı dönemde, uygun fiyatlı ve oldukça trend alternatifler sunarak, aksesuarların daha uzun süreli kullanılmasını sağlıyor. Bir- iki kez kullanılan kolyelerin renginin kararması eminim kimsenin hoşuna gitmiyordur. Bu yüzden yeni sezonda da H&M takılarına mutlaka şans vermelisiniz.

hm_taki_2015

 

H&M, her yıl olduğu gibi bir çok farklı tarzda koleksiyonlar hazırladı. H&M’de, spor kıyafetleri, iç çamaşırı, çorap, ayakkabı, çanta, aksesuar, davet elbiseleri, jeanler, mayo gibi birbirinden farklı kategoride ürün bulabilirsiniz.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık