Moda

H&M Bağdat Caddesi Açılıyor!

Çok sevdiğimiz, modanın her daim nabzını tutan marka H&M bu aralar İstanbul’da büyük bir açılışa hazırlanıyor. H&M Bağdat Caddesi mağazası 22 Nisan’da modaseverlerle buluşuyor. Biz de Stil Önerileri ekibi olarak bu açılışın bir gün öncesindeki VIP partide olup, sizlerle paylaşacağız.

H&M’in flagship mağazası nasıl oluyor derseniz, biraz gözünüzde canlanması açısından yurt dışından bir H&M flagship mağazasını paylaşmak istedik.

Hm-flagship-istanbul-bagdat-caddesi

H&M Bağdat Caddesi Mağazası

H&M Bağdat Caddesi mağazası Türkiye’nin ilk flagship mağazası olma özelliğini taşıyor. Flagship mağaza ne demek? Flagship mağaza, 3200 m2 alana kurulu olup tam 6 kattan oluşacak ve dünyada sadece 10 tane bulunan özel konsept H&M mağazalarından biri olacak. Bunların yanında çocuklara özel ayrılmış bir alan, ve her katta farklı konseptlerle karşımıza çıkan H&M, Bağdat Caddesi üzerinde numara 423’de yer alacak.

Modaseverler için çok özel bir yer kaplayacak bu mağazanın diğer bir özelliği globalde yer alan H&M mağazalarında satılan tüm ürünlere buradan da ulaşabileceğiz. Artık Türkiye’de niye yok diye üzülmemize gerek kalmıyor. H&M’in kozmetik ürünlerini yurt dışında yaşayan bloggerlarda görüp ne çok istemiştik hatırlasanıza 🙂

H&M Bağdat Caddesi’nin açılış tarihi 22 Nisan, açılışa özel parti ve daha birçok kutlama etkinliği için orada olmanızda yarar var. Detaylara http://www.hmbagdatcaddesi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Açılışa özel bir diğer sürprizde mağaza açılmadan sıraya girip, mağazaya ilk giren kişi 1.000 TL hediye çeki kazanacak. Aynı zamanda sıradaki ilk 200 kişiye’de %20 indirim yapılacak. Nasıl bir sıra olacak çok merak ediyoruz!

hm-bagdat-caddesi-acilis-hediye

H&M ülke müdürü bu özel mağazayı dünya moda arenasında önemli bir yere koyduklarını söylüyor.

Bu açılışa özel yarışmalardan biri herkesin duyduğunda çok heyecanlandığı, mükemmel bir deneyim sunan H&M Party Bus! H&M bu açılışa özel bir party bus hazırlamış! Açılışa bu otobüsle gelebilir, öncesinde bu otobüsle İstanbul turu yapabilirsin. Bunun için web siteleri üzerinden bir çekiliş de yapıyorlar!

hm-bagdat-caddesi-acilis-party-bus

H&M’in Türkiye’de toplam 33 mağazası bulunuyor. Ülkemizde çok sevilen, açılışından her yeni mağaza açılışına kadar merakla beklediğimiz H&M, bu yeni özel mağazası ile çok konuşulacağa benziyor. Stil Önerileri olarak bu özel mağazayı VIP davette deneyimleyerek en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

H&M Bağdat Caddesi nerede derseniz, adres: Bağdat Caddesi, no: 423 Suadiye/İstanbul

1 Yorum

1 Yorum

  1. Nebahat Çakır

    22 Nisan 2015 at 15:43

    Bağdat caddesine açılmasına çok sevindim .

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık