İç Giyim ve Çorap Modası

Hem dikkat çeken hem rahat iç giyim modelleri

Kızlar arasında çoğu zaman sır gibi saklansa da, hem rahat hem de iyi gönümlü, dikkat çeken sütyeni bulmak oldukça zordur. Belki ilk denediğinizde şahane duruyor olabilir ama 1-2 kez yıkadıktan sonra formunu hemen bozuyorsa, rahatlığını değil ama iyi görünümünü bozuyor olabilir. Bugün sizin için hem dikkat çeken hem de rahat iç giyim modellerini paylaşacağız. Ama bu modelleri seçerken öncelikle dikkat etmeniz gereken farklı konular var. O konuları da buraya tıklayarak daha önce yazdığımız Sağlıklı İç Çamaşırı Nasıl Olmalı? yazımızı okuyabilirsiniz.

Rahat ve çekici iç giyim modelleri

Rahat ve çekici iç giyim modelleri

Bir çok moda markası, iç giyim ürünleri ve koleksiyonları oluşturmaya başladı. Hal böyle olunca bir çok model var. Peki bunlardan hangisi hem rahat hem de dikkat çekicidir? Elbette öncelikle denemek gerek, külotları deneyemiyor olabilirsiniz ama külot tecrübeniz, sütyen tecrübeniz daha çok olduğu için bu konuda daha iyi seçimler yapabilirsiniz. Öncelikle rahat ve şık külot seçimlerinden başlamak istiyorum.

Rahat ve çekici iç giyim modelleri

Rahat ve çekici iç giyim modelleri

Çekici hissetmek ya da görünmek için öyle küçücük danteller içinde sıkılmanıza gerek yok. Özellikle küçük bedenlerde değilseniz, külotlarda rahatlık sizin için en önemli konu olabilir. Bir çok markada, hem rahat hem de çekici görünen ve hissettiren modeller bulunuyor. Eğer geniş kalçalara sahipseniz, kalçanızı saracak ve sıkmayacak şekilde, tercihinize göre dantel ya da pamuklu kumaş külotları tercih edebilirsiniz. Unutmayın ki, sizi çekici kılacak şey kendinize güveniniz ve kendinizi rahat hissetmeniz. Bu yüzden rahatsız hissedeceğiniz külot modellerini yalnızca çekici görünüyor diye tercih etmeyin.

Rahat ve çekici iç giyim modelleri

Rahat ve çekici iç giyim modelleri

Çekici ve rahat sütyenler için mutlaka doğru bedeninizi bilmelisiniz. 80-85 gibi rakamlı ölçülerin yanı sıra bir de kup dediğimiz harf ölçüler var. Sizin için en doğru ölçüyü öğrenmek için, mağazalardaki uzmanlara danışabilirsiniz. Fakat eğer giyim mağazalarından satın alıyorsanız bu konuda uzmanlaşmış bir ekip bulamayabilirsiniz. Öncelikle bedeninizi öğrenmek için bu konuda yetkin bir ekibe sahip mağazaları tercih edebilirsiniz. Eğer bedeninizi ve harfinizi kendi başınıza öğrenmek istiyorsanız buraya tıklayarak Göğüs ölçüsü nasıl alınır? yazımızı okuyabilirsiniz.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık