Moda

Elçin Sangu’nun Gardrop Sırrı

elcin_sangu_kiralik_ask_yeni_sezon_2

Kiralık Aşk yeni sezon bugün başlıyor. Oldukça heyecanlıyız bu konuda. Kiralık Aşk 53. bölüm hepimizi ekrana kitleyecek gibi görünüyor. Tam da akşam için planlar yaparken, Kiralık Aşk yeni bölüm ile ilgili teoriler düşünürken, mail kutumuza bu mail düştü ve Elçün Sangu’nun gardrobu ile ilgili yaptığı bu açıklamayı bültenle birlikte sizlerle paylaşmak istedik. Elçin Sangu stilini yansıtan şahane bir de fotoğraf çekimi yapmış Boyner. Ne dersiniz, sizce de çok güzel görünmüyor mu?

Eğer yazıyı sonuna kadar okursanız, aslında her yerde gördüğümüz kıyafetlerinin sırrını da açıklamış bulunuyor. Yani Elçin Sangu Gardrop sırrını açıklamış.

elcin_sangu_kiralik_ask_yeni_sezon_3

Moda konusundaki iddiasını sürdüren ve son iki yılda birçok yeni markayı müşterileriyle buluşturan Boyner, sonbahar-kış sezonunda da çok konuşulacak.

elcin_sangu_kiralik_ask_yeni_sezon_1

Boyner, ilkbahar-yaz sezonunda son dönemin popüler yüzü Elçin Sangu’yla çok beğenilen bir reklam filmine imza atmıştı. Sonbahar-Kış sezonunda yine yepyeni ve sadece Boyner’de olan markalar ve sürprizlerle müşterilerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Boyner, sezon çekimlerine Elçin Sangu’yla devam ediyor.

elcin_sangu_kiralik_ask_yeni_sezon_4

Ünlü fotoğrafçı Cüneyt Akeroğlu’nun objektifiyle hayat bulan fotoğrafların çekimi 2 gün sürdü. 1 gün stüdyo, 1 gün de dış mekanda gerçekleşen çekimlerde 33 kişilik profesyonel bir ekip görev aldı.

elcin_sangu_kiralik_ask_yeni_sezon_7

Sangu’nun Boyner’de satışa sunulacak özel markalara ait giysiler içinde yer aldığı bu çarpıcı fotoğrafların yine çok ilgi görmesi bekleniyor.

elcin_sangu_kiralik_ask_yeni_sezon_5

Boyner ile her sezon heyecanlı

elcin_sangu_kiralik_ask_yeni_sezon_6

Elçin Sangu’nun fotoğrafları, öncelikle ve ilk kez Boyner’in sezon dergisi Boyner Talks’ta yayınlanacak.

elcin_sangu_kiralik_ask_yeni_sezon

Elçin Sangu, “Boyner’in Hissettiğim gibi giyinmeme imkan veren çeşitliliğini çok seviyorum. Gardırobumu ne zaman açsanız Boyner’den parçalar görebilirsiniz” dedi.

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Yukarı Çık