İç Giyim ve Çorap Modası

Dijital Baskılı Çorap Modası

Farklı moda akımları kıyafetlerimiz kadar giydiğimiz çorapları da etkisi altına alıyor. Her ne kadar yaz ayları gelmiş olsa da çorap modası da bu tarz akımlardan etkilenmiş oluyor. Elbiselerin altına ya da farklı tarzlar oluşturarak pantolonların altına giydiğiniz çoraplar dijital baskı tekniğiyle farklı bir hal aldı. Yeni çıkmaya başlayan dijital baskılı çorap modası nedir ve nasıl kullanılır merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin!

Dijital Baskı Çorap Nedir?

Dijital baskı çoğu tekstil ürününde kullanılan bir teknoloji aslında. Bilgisayarlı bir sistemle resimlerin ve desenlerin tekstil ürünleri üzerine basılmasına dijital baskı yöntemi deniyor. Son zamanlarda ise çoraplar üzerine yapılan dijital baskılar oldukça moda oldu diyebiliriz. Çoğunlukla kedi ve kaplan desenlerinden ve resimlerinden oluşan çoraplara dijital baskılı çorap deniyor. Aynı zamanda mickey mouse gibi şirin resimlerden oluşan dijital baskılı çoraplar da bulmak mümkün.

dijital_baskili_corap_modasi_6

Genellikle kısa bilekte ya da bileğin biraz üstünde biten çoraplarda dijital baskı modasını görüyoruz. Farklı farklı birçok resmin yer aldığı dijital baskılı çorapları birçok farklı kombininize ekleyerek değişik bir tarz yaratabilirsiniz. Özellikle bahar ve yaz aylarında elbiselerinizin altında bu tarz çoraplar çok ilginç durabilirler.

dijital_baskili_corap_modasi_3

Sadece bilekte biten dijital baskılı çoraplar yok. Külotlu olan modellerde de farklı desenler ve resimler bulabilirsiniz. Bu tarz çorapları da sonbahar aylarında kullanarak farklı bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz.

Dijital baskılı çorap modası içinde en çok popüler olanlar ise şüphesiz hayvan baskılı olanlar. Minik kedi ve köpek baskılarından oluşan bu çoraplar hem çok şirin hem de çok canlı duruyorlar.

dijital_baskili_corap_modasi_4

Dijital baskılı çorap modasının çoğu eğlenceli baskılardan oluşuyor. Meyve baskıları, hayvan baskıları ya da eğlenceli yazıların ve resimlerin olduğu dijital baskılı çoraplar neşeli kişiliğinizi yansıtacak farklı bir parça olabilir.

dijital_baskili_corap_modasi_1

Tabii ki sadece bu tarz eğlenceli çoraplar yer almıyor. Floral desenli dijital baskılı çoraplar da oldukça moda. Özellikle bahar ve  yaz aylarında elbise ve eteklerinizin altına floral desenli çoraplar çok yakışacaktır.

dijital_baskili_corap_modasi_5

Birçok farklı çorap markasının dışında H&M, Topshop gibi modanın nabzını tutan markalar da dijital baskılı çorap modasına ayak uydurmuş durumda. Siz de dijital baskılı çorap modasını yakından takip etmek istiyorsanız internetten sipariş verebilir ya da H&M dijital baskılı çorap ürünlerine bir göz atabilirsiniz. Topshop’ın dijital baskılı çoraplar konusunda oldukça geniş bir yelpazesi var diyebiliriz. Birbirinde farklı dijital baskılı çorap için Topshop’a da mutlaka göz atmalısınız.

 

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık