Moda

Bana ismini söyle, sana aşkı bulma şansını söyleyeyim!

İsme göre aşkı bulma olasılığınız nedir, biliyor musunuz? Biz de bilmiyorduk. Ta ki bu araştırma bize ulaşana kadar! İnanır mısınız inanmaz mısınız bu sizin bileceğiniz şey ama isimler, hayatınızı oldukça etkiliyor. Bunun üzerine yapılan yüzlerce araştırma var. Hatta bir çok insanın isminden fal bile bakılıyor. Bununla da kalmıyor elbette, isminize göre bir hayat şekli belirlediğiniz de bir kaç araştırma sonucu olarak daha önce karşımıza çıkmıştı.

Bizimle paylaşılan araştırmayı ve aşka en yakın şanslı isimleri aşağıda sizinle paylaşıyoruz. Eğer bu isimde arkadaşlarınız varsa haberi onlarla da paylaşmayı unutmayın!

 

Yeni biriyle tanışmak mı istiyorsunuz? Tanışma uygulaması Happn’ın verilerine göre isminiz Emre ya da Merve ise diğer hemcinslerinize göre çok daha avantajlısınız. Peki karşı cinsin en çok beğendiği diğer kullanıcıların isimleri hangileri?

Lider tanışma uygulaması Happn, hangi isimlerin karşı cins tarafından en çok talep gördüğünü ve tanışma isteği aldığını araştırdı. Buna göre en çok “beğenilen” yani “charm” gönderilen kadın ismi Merve; erkeklerde ise Emre. Kadınlarda ikinci sırada Elif adı yer alırken, erkeklerde Mehmet tercih ediliyor. Üçüncülük kadın isimlerinde Esra’nın olurken, erkeklerde Murat’ın oluyor.

Elbette Türkiye’de 1.3 milyon kişinin kullandığı Happn’daki popüler isimler bunlarla sınırlı değil. Listenin tamamını görmek ve şansınızı ölçmek için aşağıdaki tabloya göz atmanızda fayda var.

Sırasıyla en popüler kadın isimleri: Merve, Elif, Esra, Büşra, Kübra, Gamze, Zeynep, Özlem, Gizem, Burcu, Ebru, Özge, Tuğçe, Deniz, Seda, Tuğba, Duygu, Selin

Sırasıyla en popüler erkek isimleri: Emre, Mehmet, Murat, Burak, Ahmet, Onur, Mustafa, Ali, Hakan, Gökhan, Ömer, Can, Serkan, Tolga, Cem, Hasan, Uğur, Yusuf

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık