İç Giyim ve Çorap Modası

Askısız Straplez Sütyenler

Kıyafetlerimizin için iyi görünmek istiyorsak, yalnızda kıyafetlerimizin kalıbı değil, giydiğimiz çamaşırın da kalitesi ve modeli oldukça önemlidir. Bir çok güzel giysiyi yanlış çamaşır giyerek kötü bir görünüme kurban verebilrisiniz. Askısız straplez sütyenler de, özellikle gece elbiselerinde önemli bir hayat kurtarıcıdır. Son bir kaç yıldır artan askısız straplez sütyen çeşitleri ve modelleri ile de günlük hayatımıza bile askısız sütyenleri rahatlıkla kullanabiliyoruz.

Askısız Yapışkanlı Sütyen

Askısız yapışkanlı sütyenler büyük bir teknoloji keşif gerçekten. İlk etapta üzerinizden düşecek gibi hissettiriyor olsa da kıyafetlerinizle bütünleştiği için kolayca kullanabiliyorsunuz. Askısız yapışkanlı sütyenlerin de birbirinden farklı çeşitleri var. Bunlardan ilki, tamamiyle göğüs bölgenize yapışan askısız yapışkanlı sütyenler. Askısız yapışkanlı sütyenler, silikon yapıdadır ve direkt olarak göğsünüzün yüzeyine yapışır ve orta bölümden bir kopça ile tutturulur. Bu da göğüs şeklinizin daha düzgün görünmesini sağlar.

Askısız Yapışkanlı Sütyen

Askısız Yapışkanlı Sütyen

Askısız yapışkanlı sütyenlerin bir diğer çeşidi de yalnızca göğüse değil, yanlardan da yapışkanlı olanları. Genellik koltuk altı hizasına ekstra bir parça ile yapışır konumda oluyorlar. Silikon yapıda olanlarının yanında bir de kumaş yapıda olup, kenarlarda da silikon benzeri bir parça ile koltuk altına yapışıyor.

Askısız Straplez Balenli Sütyen

Askısız straplez sütyen

Askısız straplez sütyen

Askısız straplez sütyenler bedeni tam kavrayarak, balenleri sayesinde göğüslerinizi dik tutar. Kıyafet üzerinden görünümü de oldukça estetiktir. Balenli olması sebebiyle askısız sütyenler, push up, yani dolgulu sütyenler de olabiliyorlar. Bu şekilde yalnızca askılı sütyenlerle değil askısız sütyenlerle de göğüslerinizi olduğundan daha büyük ve dolgun gösterebilirsiniz.

Askısız Straplez Kumaş Sütyen

Askısız sütyen

Askısız straplez sütyen

Askısız straplez kumaş sütyenler bedeninizde kalın yapıda sütyenler olduğu için yalnızca spor kesim askılı tişörtlerle kullanılabiliyor. Tişörtler dışında çoğunlukla bu tür modelleri, göğüsleri çok küçük olanlar ya da göğüsleri yeni büyümekte olan genç kızlar kullanıyor.

Straplez sütyen kullanımında dikkat etmeniz gereken önemli bir kaç nokta var. Bunlardan ilki, sütyenleri kup kalıbı ve beden ölçünüze uygun almanız. Üst bedeniniz 38 beden iste, sütyen bedeninizi 38 beden olarak almalısını. Bir çok kadın yalnızca kup bedenine bakarak sütyen alır ve bu da giylerin altında hoş olmayan bir görünüm oluşturur. Bu hoş olmayan görünümün önüne geçmek için mutlaka doğru bedende sütyenler kullanmalısınız. Sütyenlerinizi kıyafetinizin rengine uygun seçmeniz de oldukça önemlidir. Eğer giysilerinizin üzerinizde kusursuz görünmesini istiyorsanız mutlaka doğru sütyeni seçmelisiniz. Mümkünse gece elbiselerinizi yanına alarak sütyen denemesi yapın ki elbiseniz ve sütyenin tam uyumunu yakalayın!

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık