Moda

2017 Yaz Modası ve Trendleri

2017 yaz modası için havalar biraz olsun ısınmaya başlayınca araştırmalar da başlıyor. En sevdiğimiz, yeni keşfettiğimiz markalar birer birer koleksiyonlarını da mağazalarında sergiliyorlar. Biz de bugün sizinle, yeni sezonda 2017 yaz modası ve trendleri ile ilgili tüyolar paylaşacağız.

2017 Yaz Modası ve Trendleri

2017 Yaz Modası ve Trendleri

2017 yaz modası ve trendleri deyince elbette bir kaç sezondur ortaya çıkan beyaz spor ayakkabıları anlatarak başlamak lazım. Havaların ısınmasıyla beyaz spor ayakkabılar sokaklarda görünmeye başlıyor. Özellikle her kombine kolayca uyum sağlaması ve spor şıklığı tamamlamasıyla da oldukça kullanışlı. Beyaz spor ayakkabılarınızı ister bir spor mağazasından satın alın isterseniz klasik görünümde bir beyaz sneaker tercih edin, ikisinde de oldukça şık görünebilirsiniz.

2017 Yaz Modası ve Trendleri

2017 Yaz Modası ve Trendleri

2017 yaz modası ve trendleri için ikinci tüyomuz, tüller ve nakışların birleşimi. Geçtiğimiz sezon hayatımıza giren nakışlar bu sezonda daha çok tüller üzerinde kendini gösteriyor. Tişörtlerin üzerine bile rahatlıkla kullanabileceğiniz nakışlı tüller 2017 yaz modasının en çok dikkat çeken trendlerinden biri olacak.

2017 Yaz Modası ve Trendleri

2017 Yaz Modası ve Trendleri

Omuzlara özgürlük geliyor! 2017 yaz modası öne çıkan trendleri arasında omuzlara özgürlük var! Düşük omuzlar 2017 yazında oldukça sık karşımıza çıkacak trendlerden. Elbiselerden tişörtlere hatta jean ceketlere kadar bir çok giysinin omuzlarını açık kullanmaya başlayacağız. Eğer bu durumda sütyen işini nasıl yaparız diye düşünüyorsanız, yaz aylarında askısız büstiyer tarzı sütyenleri tercih edebilirsiniz. Hem düşme riski olmadan hem de askı derdi olmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

2017 Yaz Modası ve Trendleri

2017 Yaz Modası ve Trendleri

Püsküllü, pullu, payetli, işlemeli jean paçalarına hazır mısınız? Yaz aylarında jean tercih eder misiniz? İnce yapılı jeanler her daim fit gösteriyor. Biraz olsun farklılık katmak için de paçalara birbirinden eğlenceli ve aynı zamanda iddialı aksesuarlar geliyor. Evdeki jeanlerinizin paçalarına da bu tür detaylar ekleyebilirsiniz isterseniz. Kısa paçalarda kullanmayı unutmayın!

Görseller ilham amaçlı pinterest.com’dan alınmıştır. 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık