Moda

2017 2018 Sonbahar Kış Modası ve Trendler

Yeni sezon trendlerini yakından izleme fırsatı elde ettiğimiz moda haftalarının bitişi ile beraber, 2017 – 2018 sonbahar kış modası ve trendleri hakkında detaylı bilgilere sahip olduk.

Ofis şıklığının öne çıktığı yeni sezonda günlük kombinlerde de bol bol kalem etekleri, döpiyesleri ve klasik şıklığı modern bir dokunuş ile tamamlayan tasarımlar göreceğiz.

2017-2018 kış modası trendleri                                                                                                                                                           Kaynak

1950’li Yıllar Geri Döndü 2017 – 2018 Kış Modası ile Geri Döndü

Feminenliğin daha çok ön planda olduğu dönemlerdeki bel detaylarının yeniden gündeme geldiği 2017 2018 sonbahar kış modası için yapılacak en önemli yorum ise bir süredir hakimiyetini sürdüren derilere ve oversized tasarımlara yavaş yavaş veda ediyor oluşumuz. Kadınların iş dünyasındaki konumu her geçen gün erkek egemenliğinden kurtulurken belki de bu gücü dengelemek için kafa yoran tasarımcılar, bir kadının aynı zamanda güçlü, şık, feminen, çekici ve konforlu olabileceğine dikkat çeken tasarımlar hazırlamışlar.

2017-2018 kış modası                                                                                                                                                           Kaynak

Modern Kadının Stiline Hoş Dokunuşlar

Her zaman klasiklerden yana olsak da modern ve iddialı tasarımlar ile de kadınların dikkatini çekmek için yapılanlar, 2017 2018 sonbahar kış modası trendlerine de yansımış. Bir süredir dikkat çeken denim modasını bir seviye ileriye götüren tasarımcılar ton sür ton akımını dikkate alarak denim kıyafetleri farklı denim parçalar ile kombinleyerek bütünlük sağlayan parçalara imza atmışlar. Bu etkileyici kullanımın yanı sıra yine kürkler, asimetrik desenler ve abartılı renkler de yine kış modası için tercih edebileceğiniz stil önerileri arasında yer alacak.

Geçtiğimiz sezonlarda plastik kullanımı özellikle ayakkabı ve çantalarda dikkat çekerken, geçmiş sezonun ironik parçaları arasında yer alan şeffaf plastik ayakkabıları bu sezonda bol bol göreceğiz. Aksesuarlara ek olarak dış giyimde de kullanılmaya başlayan plastik, kıyafetlerin enerjisini doğrudan yansıtan farklı tasarımlar  ile dikkat çekiyor.

2017-2018 kış modası

Kaynak

Sıra Dışı Aksesuarlar, Çarpıcı Renkler

Çorap ve şapka kullanımı bir önceki sezon dikkat çekici bir şekilde kombinlere yansırken bu sezon çıta daha yükseğe çıkıyor. Parıltılı detaylar, dikkat çekici ayakkabılar ve geçen sezonun öne çıkan rengi pembenin yerini alan iddialı kırmızı tonları ile aksesuarların enerjisi kış havasını dağıtmayı başarıyor. 2017 – 2018 kış modası ve trendleri kadınlar için ilham verici tasarımlar sunarken bu kış oldukça renkli, iddialı ve feminen geçecek.

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık