Dizi Haberleri

2016’da Yeni Başlayacak Yaz Dizileri

Haziran ayı geldiğine göre yeni yaz dizileri de başlıyor demektir! Yaz akşamlarına tat katacak 2016 yaz dizilerinin fragmanları televizyonda yer almaya başladı. İşte merakla beklediğimiz, ünlü oyunculardan yılın çiftleri olmaya aday yeni yaz dizileri!

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi – Oyuncular Hande Erçel ve Burak Deniz

Güneşin Kızları dizisiyle hayatımıza giren Hande Erçel bu yaz yine bir aşk hikayesi ile başrolünü Burak Deniz ile paylaştığı Aşk Laftan Anlamaz Dizisi ile karşımıza çıkıyor. Show tv’de yayınlanacak Aşk Laftan Anlamaz dizisi çok yakında başlıyor.

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi - Hande Erçel ve Burak Deniz

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi – Hande Erçel ve Burak Deniz

Aşk Laftan Anlamaz Dizisinin Konusu

Hande Erçel ve Burak Deniz’in başrollerini paylaştığı Aşk Laftan Anlamaz dizisinin konusu ise şöyle. Çok zengin, tekstil imparatoru Sarsılmaz ailesinin tek veliahtı olan Murat Sarsılmaz yani Burak Deniz, Giresun’da doğup İstanbul’da kız arkadaşlarıyla birlikte yaşayan Hayat’la yani Hande Erçel ile bir tesadüf sonu tanışır. Kavgayla başlayıp aşka dönüşen keyifli bir aşk hikayesi bu yaz karşımıza olacak.

yuksek_sosyete_dizisi

Yüksek Sosyete Dizisi ve Oyuncuları Engin Öztürk ve Hazar Ergüçlü

2016 yazına damga vuracak, yılın çifti olmaya aday bir diğer dizi de Star Tv ekranlarında yayınlanacak Yüksek Sosyete dizisi. Dizinin fragmanından hissettiğimiz kadarıyla Kiralık Aşk etkisinde olacak bir dizi geliyor diyebiliriz. Başrollerini Engin Öztürk ve Hazar Ergüçlü’nün paylaştığı dizinin kadrosu da oldukça başarılı. Güçlü bir aşk hikayesi olacağını sezdiğimiz dizi çok yakında Star Tv de başlıyor.

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık