İç Giyim ve Çorap Modası

2015 İlkbahar Yaz Çorap Modası

Sadece kışın değil ilkbahar ve yaz aylarında da çoraplara ihtiyacımız oluyor. mevsim gereği ısınan hava ile birlikte çorap giymek biraz zorlaşsa da doğru seçilecek çorap modelleri ile tam tersi bir konfor sağlamak da mümkün.

2015 İlkbahar Yaz çorap modası için tüm markalar ürünlerini sergiledi, biz de doğru çorap modelleri seçebilmeniz için size anlatmak istedik.

2015 İlkbahar Yaz Çorap Modelleri!

Ünlü İtalyan çorap ve iç giyim markası Calzedonia bu sezon yine harika! 

calzedonia-2015-ilkbahar-yaz-corap-3

har desenlerini taşıyan çiçekli, kelebekli modellerle Calzedonia, baharı hissetmemizi sağlıyor. 

calzedonia-2015-corap

 

 

Açık Ayakkabı Çorap Modası!

Son yıllarda özellikle bu mevsimlerde kısa pantolon altına giyilen ayakkabıdan gözüken çoraplar ve açık ayakkabı içerisine giyilen çoraplar çok moda. Bu modaya uymak için tek yapmanız gereken doğru çorap modelleri ile ayakkabıları kombinlemek. Açık ayakkabı çorap modellerinde dikkat etmeniz gereken çoraplar ile ayakkabıların renk uyumu, çorapların desenleri ve dokuma biçimlerine bağlı olarak dantel, tül, kabartma gibi detaylar.

acik-ayakkabi-corap-modasi-2015

2015-ilkbahar-yaz-corap-modasi

 

Özellikle ilkbaharın dengesiz havaları için açık ayakkabılar içerisine çorap giymek pek güzel oluyor. Kısa bir elbise ile kombinlemek isterseniz, önerimiz,

acik-ayakkabi-corap-modasi-2015-2

 

 

Desenli çoraplar da açık ayakkabı içerisinde çok yakışan çoraplar. Özellikle bahar ve yaz aylarında renkli, desnli çorapları kullanabilirsiniz.

acik-ayakkabi-corap-modasi-2015-3

Gizli çoraplar özellikle yaz aylarında açık ayakkabıların içerisine giyebileceğiniz çoraplar. bu çoraplar ayakkabınızın ayağınızı vurması gibi olumsuz durumları önlerken, farklı desen ve modellerle ayakkabılarınızla bütünleyerek sergileyebileceğiniz modellerden de oluşuyor. Kırmızı bir stiletto içerisine giyeceğiniz bu çorap ayakkabınızın modelinin farklı olmasını bile sağlıyor! Nasıl ama? 🙂

2015-ilkbahar-yaz-corap-modasi-3

Çorap modasını yansıtan bir diğer model de dizüstü çoraplar! Yine son yıllarda sıkça karşılaştığımız bu çorap modeli özellikle bahar aylarından yaza geçişlerde tercih edebileceğiniz modellerden. Şort altına ya da eteklerle özellikle çok yakışan bu modelle ilgili detaylı yazımız Dizüstü Çorap Modası http://www.stilonerileri.com/moda/dizustu-corap-modasi/

2015-ilkbahar-yaz-corap-modasi-2

 

Son yılllarda en çok giymeyi sevdiğimiz, neredeyse her mağazada olan sneakers ayakkabı modelleri de desenli çoraplarla giyilerek farklı bir tarz sunuyor. Sneakers ayakkabılarınızın içine özellikle son derece renkli, desenleri genellikle büyük ve belirgin, kumaş yapısı olarak ise ince ve terletmeyen çorap modelleri yaz ve bahar ayları için önerilerimiz arasında. Sneakerslarla beraber spor ayakkabı içerisine de kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık