İç Giyim ve Çorap Modası

2015 İç Çamaşırı Modelleri

Kadınlar için moda hayatlarının vazgeçilmez bir parçasıdır. Kıyafetleri ve aksesuarları önemli olduğu kadar kullandığı iç çamaşırı da bu modanın vazgeçilmez bir parçasıdır. Çünkü giydiği iç çamaşırı kadını özel hissettirir.İşte bu yüzden her sezon farklı iç çamaşırı modelleri kadınların beğenisine sunuluyor.

2015 yılında iç çamaşırı modellerine renkler ve danteller damgasını vuruyor diyebiliriz. Soft tonlar ya da rengarenk desenlerden oluşan sütyenler, alt gruplar ve bunların dantel detayları kadınları cezbedecek gibi duruyor. Hadi gelin farklı markaların 2015 iç çamaşırı modellerini birlikte inceleyelim.

H&M 2015 İç Çamaşırı Koleksiyonu

H&M geçtiğimiz günlerde 2015 iç çamaşırı modellerini çok hoş ve rahat ev ortamında çekilmiş fotoğraflarla tanıttı. Ortamın rahat olduğunu söylememizin sebebi sunulan modellerin ortamla birlikte rahatlığı yansıtıyor olması. İnce kumaştan, rengarenk ve çiçek desenli iç çamaşırları 2015 yılında kadınların içini açacak gibi duruyor.

2015_ic_camasiri_modelleri_2

Dantel detaylar ve renkli parçalar H&M 2015 iç çamaşırı koleksiyonunda sıklıkla kullanılmış. Toparlayıcı, yarım ya da tam destekli gibi bir çok model sunan H&M, hem uygun fiyatlı bir marka olduğu hem de iç çamaşırı konusunda güzel parçalar sunduğu için kadınların H&M beğenisi de artıyor.

Penti 2015 İç Çamaşırı Modelleri

Penti her sezon hazırladığı yeni koleksiyonlarla kadınların iç dünyasını güzelleştirmeye devam ediyor. Hem farklı tarzlarda iç çamaşırı modelleri sunan Penti, hem de biz kadınların konforuna uygun modeller çıkartıyor.

2015_ic_camasiri_modelleri_4

2015 iç çamaşırı modelleri arasında Penti vintage model büstiyerlere yer vermiş.Ayrıca dantel modellerle de romantik bir hava yakalamış. Bazı modellerde tamamen dantel kullanılırken, bazı modellerde de dantel detaylar göze çarpıyor.

Yazın ve ilkbaharın renkleri de tabii ki unutulmamış. Çiçekli desenlerden oluşan hem alt hem üst gruplar kadınların beğeniğisini toplayacak gibi duruyor. Aynı zamanda pembe, lila, sarı gibi düz renklerden oluşan modeller de baharın gelişini yansıtıyor.

OYSHO 2015 Soft Lingerie Koleksiyonu

OYSHO, mağazalarına girdiğiniz anda her ürüne bakmaktan kendini alamadığınız bir marka. İç çamaşırlarında her zaman yansıttığı bir rahatlık hissi var diyebiliriz. OYSHO bu sezon da aynı hissi vermeye devam ediyor. OYSHO 2015 iç çamaşırı modelleri incelediğinizde genellikle açık ve nude tonlar kullanılmış.

2015_ic_camasiri_modelleri_3

Dantel detaylar 2015 iç çamaşırı modellerinde her marka gibi OYSHO da atlanmamış. Ancak OYSHO’nun iç çamaşırı modellerindeki dantel detaylar gösterişten uzaklar. Daha zarif ve şık duruyorlar. Aynı zamanda OYSHO 2015 koleksiyonunda ince ve ferah kumaşlar tercih edilmiş.

 

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık