Güzellik

Youtube’un En Popüler Türk Güzellik Kanalları

En merak edilen konulardan biri bu youtube. Son 2 senede herkes “ah ben de bi kanal açsam ” diye düşünüp duruyor. Kanallarını açanlar düzenli video yükleyenler de bir o kadar şanslı. Düşünmek yerine harekete geçenler çoktan yol aldılar bile 🙂

Youtube, özellikle güzellik kanallarına bir kez dalınca, asla kapatılamayan bir sosyal ağ aslında. Binlerce güzellik tüyosu alabileceğiniz, zaman zaman sizi motive edebilecek, hatta keyfiniz yoksa bile size iyi gelecek sözler duyabileceğiniz kanallar güzellik kanalları. Bazen eyeliner nasıl çekilir videosu, bazen de tırnak bakımı izlediğimizi düşünebilir insanlar ama çoğu zaman samimi bir arkadaş gibi derleşir gibi izlemiyor muyuz videoları?

Youtube’da belki çok fazla kanal takip etmiyor olabilir hatta henüz abone olmayı da bilmiyor olabilirsiniz ama güzellik videolarını izlediğinizi biliyoruz. Eğer yeni kanallar keşfetmek istiyorsanız işte bu yazı sizin için. Youtube’da en yüksek abone sayısına sahip Türk güzellik kanallarını derledik.

Youtube Sebi Bebi

Youtube Sebi Bebi

Youtube Sebi Bebi

Türk Youtube güzellik kanalları arasında en yüksek takipçi sayısına sahip kanalı Sebi Bebi’ye ait. Sürekli yeni ve gerçekten anlaması kolay pratik bilgilerle birbirinden keyifli videolar hazırlıyor bizler için. Bazen makyaj, bazen saç videoları, bazen de alışveriş önerileriyle karşımıza çıkıyor. Sebi, kanalını açtığı ilk zamanlardan beri, kanal içi reklamlarda da olabildiğince dürüst davrandı. Bu yüzden güvenle izleyebilirsiniz. Şu an abone sayısı 338.500

Youtube Duygu Özaslan

Youtube Duygu Özaslan

Youtube Duygu Özaslan

Türk Youtube güzellik kanalları içinde en çok aboneye sahip ikinci kanal Duygu Özaslan’a ait. Duygu Özaslan Youtube kanalında, moda, alışveriş, cilt bakımı ve makyaj ile ilgili videolar paylaşıyor bizlerle. Duygu Özaslan kanalında özellikle favori videoları izlemek çok keyifli. Favori videolarında sevdiği kozmetik ürünlerinden izlediği dizilere hatta sevdiği şarkılara kadar bir çok farklı favoriye yer vererek yeni şeyler de keşfetmenizi sağlıyor. Şu an da abone sayısı 270.900 Eğer siz de takip etmek isterseniz yukarıdaki başlığa tıklayarak kanalını ziyaret edebilirsiniz.

Youtube Merve Özkaynak

Youtube Merve Özkaynak

Youtube Merve Özkaynak

Youtube dünyasında diğer kanallara oranla yeni olmasına karşın yüksek bir abone sayısına sahip Merve Özkaynak, son zamanlar bebeğiyle ilgileniyor olsa da güzellik kanalıyla da oldukça ilgili. Merve Özkaynak, Youtube kanalında, güzellik bakım gibi konulara değiniyor. Şu an abone sayısı 229.500. Eğer siz de abone olmak isterseniz başlıktaki isme tıklayarak kanala gidebilirsiniz.

Youtube Meryem Can

Youtube Meryem Can

Youtube Meryem Can

Youtube kanalları arasında belki de en eğlenceliler arasında yer alıyor olabilir. Meryem Can, ne tam bir güzellik ne de tam bir moda kanalı. Meryem Can youtube kanalı eğlenceli tag videolarının yer aldığı zaman zaman da alışveriş videolarının yer aldığı keyif ve eğlenci dolu bir kanal. Abone sayısı 228.000 ve abone olmak için başlıktaki linke tıklayabilirsiniz.

Youtube kanalı önerilerimiz şimdilik bu kadar. Ama bu yazılarımıza devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık