Güzellik

Yazın En Gözde Toplu Saç Modelleri

2015 İlkbahar Yaz koleksiyonları çoktan tanıtıldı. Ünlü tasarımcılar, ünlü markalar defilelerini yaptı ve moda severler 2015 yaz trendleri listelerini yapmaya başladı. Bu trend ve moda rüzgarıyla birlikte 2015 yazı toplu saç modelleri de yavaş yavaş ortaya çıktı diyebiliriz. İşte sizin için yazın en gözde toplu saç modelleri bu yazıda!

Kadınlar için saçlarını açıp savurmak her ne kadar çok güzel olsa da yaz sıcağında açık saçlarla dolaşmak çoğu zaman işkence olabiliyor. Bu nedenle genellikle saçlarımızı ya gelişi güzel topluyoruz ya da yeni model arayışlarına giriyoruz. Hadi gelin bu yazın toplu saç modelleri nelermiş inceleyelim.

Örgüler 2015 yazı saç modasına damgasını vurdu diyebiliriz. Hemen hemen her modelde örgüleri sıklıkla görüyoruz. İster abiye bir saç olsun ister günlük kullanıma uygun mutlaka bir örgü model saç beğenin. Günlük kullanım için hemen kolayca yapabileceğiniz örgüler hem sizi yaz sıcağından kurtaracak hem de 2015 yaz modasından geri kalmamış olacaksınız.

yazin_en_gozde_toplu_sac_modelleri_2

Balık sırtı ya da kılçık dediğimiz örgüler hem yapması kolay hem de şık duran örgüler. İster spor bir kıyafetin üzerine isterseniz işe giderken bu tarz örgüleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hatta biraz elinizle dağıtarak fazla özenilmemiş havası yaratırsanız çok hoş duracaktır.

yazin_en_gozde_toplu_sac_modelleri_3

At kuyruğu ise senelerdir kadınların vazgeçemediği saç modelleri arasında. Eğer kulaklarınızı göstermekten çekinmiyorsanız at kuyruğu modelleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Günlük hayatınızda zaten at kuyruğunu sıklıkla yaptığınızı düşünüyoruz. Ama biraz daha özenerek topladığınız ve üst kısmını bir örgüyle süslediğiniz at kuyruğu modelleri gününüzü kurtarabilir. Hem şık bir görünüm oluşturursunuz hem de bütün gün saçlarınızın sizi rahatsız etmesinden kurtulursunuz.

yazin_en_gozde_toplu_sac_modelleri_5

Topuzlar ise yazın en gözde saç modelleri arasında en yukarılarda yer alıyor. 2015 yaz modasında defileler ve moda haftalarında topuzlar yine sıklıkla kullanıldı.Ama bunlar her zaman kullandığımız tarzlardan biraz farklı. Abartıdan uzak ve doğal duran topuzlar bu yaz çok moda. Toplu saç modelleri arasında yer alan topuzları ister örgüden isterseniz kıvırarak gelişi güzel şekilde yapabilirsiniz. Biraz yanlardan saçlarınızı çıkarıp dağıtarak hoş ve tarz bir görünüm yakalayabilirsiniz.

yazin_en_gozde_toplu_sac_modelleri_4

Hatta bu yaz eski dönemlerden çıkıp gelen yarım topuz oldukça moda. Eğer sizde böyle saç modellerinden hoşlanıyorsanız mutlaka denemelisiniz.

yazin_en_gozde_toplu_sac_modelleri_6

2015 ilkbahar yaz saç modasında aksesuarlar da oldukça ön planda. Topuz, örgü ya da at kuyruğu yaptığınız saçlarınızı bantlarla ya da taraklı tokalarla süsleyerek renkli bir hava yaratabilirsiniz. Çiçeklerden ya da taşlardan oluşan saç aksesuarları hem yazın ve ilkbaharın enerjisini yansıtacak hem de stilinizde farklılıklar yaratmanızı sağlayacaktır.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık