Güzellik

Victoria’s Secret Kızlarının Güzellik Sırları

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen 2015 Victoria’s Secret’ın defilesinin ardından yine mankenleri yine gündemdeydi. Güzellikleri enerjileri ile dikkat çeken Victoria’s Secret kızlarının güzelliklerini hiçte sıradan değil. Sıkı bir beslenme ve spor programı uygulamalarının yanında güzellikleri için de bir çok bakım reçetesi uyguluyorlar. İşte Victoria’s Secret mankenlerinin güzellik sırları!

Victoria’s Secret Kızlarının Güzellik Sırları

Victoria’s Secret kızlarının cilt güzelliği, saç modelleri ve makyajlarının hafif olması çok önemli. Bunun sebebi de meleklerin tamamen doğal gözükmeleri gerektiği. Bu bir bakıma bir şirket prosedürü de diyebiliriz. Bu sebeple saçları dolgun, doğal renklerde olurken makyajları da oldukça hafif, ışıltılı ve sağlıklı görünen bir stilde yapılıyor.

victorias_secret_mankenlerinin_guzellik_sirlari

Victoria’s Secret kızlarının hepsi çok sıkı bir spor programına tabii. Örneğin Adriana Lima iyi bir boksçu olma yolunda her geçen gün ilerlerken diğer meleklerin de çok sıkı spor programları içinde olduğunu görüyoruz. Fit vücutlarının sırrı iyi planlanmış bir spor programı!

victorias_secret_mankenlerinin_guzellik_sirlari_spor

Spor sonrası tüm meleklerin önemsediği bakım rutinleri var. Sauna, masaj ve spa gibi cilt bakım uygulamalarını önemseyen meleklerin pürüzsüz ciltlerinin sırrı da bu!

Victoria’s Secret Kızlarının Saç Bakım Sırları

 

Meleklerin saç bakım sırrında en önemli detay saç kremlerini kulak memesinden aşağıya sürmek. Böylece saçlarının hacimi düşmezken sık yağlanması da engelleniyor.

victorias_secret_mankenlerinin_guzellik_sirlari_3

Yine meleklerin saç bakım sırlarından biri de şekillendirirken ısı yerine hafif içerikli saç şekillendirici ürünler kullanarak doğal görünümünü koruyorlar. Bunun için önerileri hafif tutuşlu bir saç köpüğünü banyo sonrası uygulamak!

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık