Alışveriş Danışmanı

Olaplex Nedir? Olaplex Ne İşe Yarar?

Son zamanların gizli saç modası Olaplex’i size biraz anlatalım istedik. Olaplex’i ilk keşfeden kadınlar arasında adeta sır gibi saklansa da gizliden gizliye gelerek büyüyen bir saç boyama trendi. Olaplex aslında bir marka ve ürün! Gelin yakından öğrenelim!

Olaplex Nedir? Olaplex Ne İşe Yarar?

Olaplex yurt dışında çıkmış, saç rengi açmaya yönelik geliştirilen bir madde. Olaplex ne işe yarar derseniz saç renginin açılması sırasında bildiğiniz gibi saç kırılır hatta kopar. İşte Oraplex bu kırılma ve kopmaları önleyerek saç rengini açan bir madde. Olaplex’in yararları sadece kırılma ve kopmayı önlemekle sınırlı kalmayıp aynı zamanda onarma işlemi de yapıyor olması.

Olaplex kullananlar yorum

Olaplex kullananlar yorum

Olaplex özellikle Türkiye’de ünlü kuaförler tarafından ünlülerin ve sosyete kesimi kadınlarının keşfettikleri ve uyguladıkları bir trend olarak ülkemize geldi. Geçtiğimiz günlerde Olaplex’i kullanan ve yorum yapan ünlülerden biri de Çağla Şikel oldu.

olaplex_kullananlar_cagla_sikel

Olaplex Türkiye’de de dediğimiz gibi uygulanmaya başladı. Uygulanan kuaförler ile ilgili bilgi almak isterseniz Oraplex’i Türkiye’ye getiren ekibin Facebook sayfası üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Olaplex’in 3 farklı numarada ürünü bulunuyor. Bunlarda 1-2 nolu ürünler profesyonel uygulama gerektirirken 3 numaralı ürünü ise evde uygulanabilir bir ürün ve Oraplex 3’ün fiyatı 120-150 TL arasında değişebiliyor.

Güncelleme: 27 Kasım 2015

Olaplex ile ilgili bu yazımızdan sonra en çok gelen sorulardan biri de evde kendinizin uygulayıp uygulayamayacağı oldu. Olaplex’in No.3 isimli ürünü müşteri kullanımına uygun olan ürün çeşididir. Olaplex No.3’ü 3-4 tutama ayırdığınız nemli ya da kuru saçlarınıza uygulayabilir, 10-30 dk lık bekleme süresinin ardından durulayarak evde kendiniz de bu bakım uygulamasını yapabilirsiniz.

Olaplex’in satın alarak evde kendinizin uygulayabileceği, saç kusursuzlaştırıcı olarak da geçen Olaplex No.3 Hair Perfector’ü Tahtatarak.com üzerinden alabilirsiniz. Kullanımı ile ilgili olarak ürün açıklamasından detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

olaplex_nedir_fiyati

Olaplex özellikle sarı renkte saç kullanan kadınlar için mucizevi bir ürün. Sürekli boyatanların bileceği üzere saç boyama işlemi ile özellikle renk açılıyorsa ciddi hasarlar oluşabiliyor. İşte bu Olaplex maddesi ile bu kırılma ve kopmalar ortadan kalkıyor ve saç ekstra güçleniyor.

olaplex nedir, ne işe yarar

olaplex nedir, ne işe yarar

Olaplex dediğimiz Türkiye’de yeni uygulanmaya başlayan bir ürün. Bu sebeple güvendiğiniz kuaföre tanışarak saçınıza uygun olup olmadığı konusunda bilgi almalısınız. Saça yapılan her türlü işlemin mutlaka saç doğasına uymayan bir yanı oluyor. Önemli olan bu zararları minimize ederek en temiz içerikteki ürünleri bulup kullanmak.

Olaplex’in globalde birçok kullanımına dair internette araştırma yaparak kullanıcı yorumları bulabilirsiniz.

1 Yorum

1 Yorum

  1. gamze susar

    23 Aralık 2015 at 16:42

    Olaplex ürünü evde uyguladgımda siyah saçta ne kadar uyguluma olur renkte ne kadar saç kırılması olur acaba

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık