Alışveriş Danışmanı

Rossmann Rival de Loop Hydro 7’li Bakım Kapsülleri

Rossmann Türkiye’ye giriş yaptığından beri ürünlerini fırsat buldukça deniyoruz. Özellikle son zamanlarda cilt bakım kategorisini genişletmiş olan Rossmann’da bazı nemlendirici ürünlerini inceledik ve yorumlarımızdan ilkini Rossman Rival de Loop Hydro 7’li Bakım Kapsüllerine ayırıp, sizlerle paylaşmak istedik.

Rossman Rival de Loop Hydro 7’li Bakım Kapsülleri – Nem Serumu

Rossman’da sonuç ve etki olarak en memnun kaldığım ürünlerin başında Rival de Loop’un 7’li bakım kapsülleri yer alıyor. Her cilt tipine uygunbu bakım kapsülleri size 7 günlük yoğun bir bakım fırsatı sunuyor. Yani 1 haftalık bir bakım yaparak cildinizdeki etkisini görmeniz mümkün. Özellikle mevsim geçişi ya da yazın tatil sonrası cildi toparlamak için birebir.

rossmann_rival_de_loop_nem_kapsulu

Rossman Rival de Loop Hydro 7’li Bakım Kapsülleri Ürün Yorumları: 

Ürün içeriği su bazlı olduğu için nem kaybetmiş ciltlere nemi geri kazandırma vaadi sunuyor ve bizce bu vaadi 10 üzerinden 10 olarak karşıladı. Ürün içeriğinde cilt için çok faydalı bir bitki olan ginkgo özleri ve e vitamini bulunuyor. E vitamini bildiğiniz gibi cilt için oldukça kilit bir rol oynayan vitamin türü.

Nem kapsülleri aynı zamanda zeytinden elde edilen squalin içeriyor, bu da yağ dengesini korumaya yarıyor. Ürün kullanımından sonra cildiniz bir süre yağlıymış gibi bir his verebilir ama aslında bu yoğun bir nem etkisi. Ertesi gün kalktığınızda ışıl ışıl nemli bir cildiniz oluyor. Ürünün güzel yanlarından biri de herhangi bir boya ya da paraben içermiyor olması.

Rossman Rival de Loop Hydro 7’li Bakım Kapsülleri Nasıl Kullanılır? 

7 tane yumuşak kapsül içeren ürünü önerilen kullanım süresi 1 hafta kullanıp sonrasında 2-3 hafta mola vermek. Kapsülü kullanmak ise oldukça kolay, ucunu çevirip açarak ellerinize sıkacağınız serumu hafif dağıtarak tampon hareketlerle uygulayın. Yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayabilirsiniz. Tampon olarak uygulamanız serumların etkisini arttıran bir durum, bu sebeple dikkat etmenizi öneririz. Serum sonrasında dilerseniz günlük bakım kremini uygulayabilirsiniz, ben iyi bir nem sağladığı ve dokusundan çok hoşlandığım için sonrasında tekrar bir krem uygulamadım.

rossmann_rival_de_loop_nem_kapsulu_yorum

Ürünün kokusuna gelince çok güzel, temiz ve hafif bir kokusu var. Kokuya hassasiyeti olanları rahatsız etmeyecektir diye düşünüyorum.

Rossman Rival de Loop Hydro 7’li Bakım Kapsülleri fiyatları

-Ürünün fiyatı son derece uygun, indirim ve harici dönemlere göre 14-25 TL arasında değişiyor.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık