Güzellik

Pastel Day Long Lipcolor Renkleri

Pastel Day Long Lipcolor Renkleri

Kış aylarında, yaz gibi hafif dudak ürünleriyle makyajı geçiştirmek istemiyor ve hatta nedense kışın insanın daha çok makyaj yapası geliyor. Işıltılı aydınlık veren pudralar, hafif bronzerlar, şahane allıklar derken rujlar da çok dikkat çekmeye başladı. Özellikle yeni serilerde birbirinden harika ruj serileri çıktı. Bunlardan biri de 2015 ve 2016 yıllarının trendi mat dudaklar. Mat dudaklar için bir çok marka mat ruj çıkardı fakat içlerinden en beğenileni Pastel Day Long Lipcolor oldu.

Pastel Day Long Lipcolor, renk skalası fazlaca geniş olmasa da sevilen ana renkleri koleksiyonunda barındırıyor. Pastel Day Long Lipcolor renklerini bulmak oldukça zor. Sanıyoruz ki Pastel, bu kadar ilgi olacağın düşünmedi. Bir çok renk internet üzerinden bile stok dışı görünüyor.

Pastel Day Long Lipcolor Renkleri

Pastel Day Long Lipcolor Renkleri

Pastel Day Long Lipcolor’ın 14 rengi bulunuyor. En sevilen rengi ise 20 numara. Bir çok mağazada ve internette tükenmiş durumda. Fakat Gratis ve Watsons’larda bulabilirsiniz, şansınızı deneyin. Pastel Day Long Lipcolor rujları fırçalı olduğu için dudak kenarlarına rahatça sürülebiliyor. Fakat yine de çok koyu rujlarınızı dudak kalemi ile sürmenizi tavsiye ederim. Hatta eğer, nude rujları sürecekseniz ve dudak çizginiz fazla belirgin değilse, dudak kalemi ile yapacağınız çerçeve ile daha belirgin dudaklara sahip olabilirsiniz.

Pastel Day Long Lipcolor’ın en dikkat çeken ve en başarılı özelliği, dudaklarınızda sabitlenmesi ve kolay kolay da mat rujların genel sorunu olan kum gibi olup dökülme yapmaması. Biz denedik ve Pastel Day Long Lipcolor’ı çok beğendik.

Pastel Day Long Lipcolor Renkleri

Pastel Day Long Lipcolor Renkleri

Pastel Day Long Lipcolor Renkleri

Pastel Day Long Lipcolor 14 renkten oluşan bir ruj serisi. Bunun için hepsini deneme şansımız olmadı ama sizin için bulabildiğimiz renklerin görünümlerini de yazımıza ekliyorum. Pastel Day Long Lipcolor mat rujlarda renkleri seçerken ten renginizi göz önüne almalısınız. Mat görüneceği için, tüm dikkatleri dudağınıza çekecektir. Eğer koyu tenliyseniz ve bolca bronzer kullanıyorsanız kahve alt tonlu rujları kullanırken 2 kere düşünmelisiniz. Görünümüzü boğmamalı. Pastel Day Long Lipcolor renkleri hemen hemen her ten rengine uygun tonlarda mevcut. Bu yüzden de bulabildiklerinizi deneyerek size en uygun ruju bulabilirsiniz.

Pastel Day Long Lipcolor Renkleri

Pastel Day Long Lipcolor Renkleri

Pastel Day Long Lipcolor Fiyat

Pastel Day Long Lipcolor fiyatı diğer mat rujlara baktığımızda oldukça uygun. İndirimsiz hali 19 TL. Ama eğer indirimde yakalarsanız bir kaç farklı rengini almayı unutmayın.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Yukarı Çık