Güzellik

Oje Sürdükten Sonra Nasıl Korursunuz? Oje Kurutucu Ürünler Nelerdir?

Oje her kadın için güzel ellerin ilk adımı olarak bilinir. O renkli dünyayı ellerinde görmek her kadına enerji ve mutluluk verir. Temiz ve bakımlı bir el kadın için ne kadar önemliyse sürdüğü ojenin pürüzsüz görünmesi, yeni sürülmüş gibi durması da o kadar önemlidir. Bu noktada ojeler her ne kadar başımıza iş çıkarsa da bu konuda geliştirilmiş farklı ürünler ve sizin alabileceğiniz önlemlerle ojenizi korumak mümkün!

oje_kurutucu_sprey_damla

Öncelikle en zor korunan ojeler koyu renkli ojelerdir. Özellikle de kırmızı ya da bordo oje gibi canlı ve dikkat çeken renkleri sürdükten sonra gerçekten bir süre dikkat etmekte yarar var. Özellikle gece sürüyorsanız sabahları kalktığınızda ki genelde karşılaşılan bir manzaradır, kırmızı ojeli tırnaklarınız üstünde garip çizgiler ya da parmak izi gibi yorgan yastık izi görülür. Böyle durumlar için ojenizi sürdükten sonra koruyucu ürünler kullanabilirsiniz.

LCN ojeseverlerin yakından tanıdığı bir marka, bu markanın özellikle tırnak bakımı ile ilgili de çok fazla ürünü bulunuyor. Bunalrdan birisi de hızlı oje kurutucu yağ. Yağ olark geçtiğine bakmayın aslında yumuşak kıvamlı oje ile yağ arasında bir kıvamda ürün ve uygulaması gerçekten çok basit!

LCN Oje Kurutucu

LCN Oje Kurutucu

Ojenizi sürdükten 1 dk sonra bu kolay sürülen yağı üzerine sürdüğünüzde hem çok hızlı kurutuyor hem de yıpranmalara karşı koruyor.

Bu ürünlerin dışında oje kurutucu sprey de tercih edebilirsiniz. Özellikle flormar’ın bu konudaki ürünü hem uygun fiyatlı hem de başarılı sonuçlar veriyor.

Oje Koruyucu ve Kurutucu Ürünler

Oje Koruyucu ve Kurutucu Ürünler

Peki ürün kullanmadan ojelerinizi nasıl korursunuz? öncelikle eğer acil çıkmanız gereken ve beklemeye vaktiniz yoksa koyu renk ojeler yerine açık, sedefli ojeleri tercih edebilirsiniz. Bu açık renkler daha az hata göstereceği için pratik çözümler sunar. İlle de koyu renk diyorsanız açık havada tutarak kurutmanız hızlı çözüm sağlar. Bunun için cam kenarında ojenizi sürüp özellikle kış aylarında pencere kenarında dışarı çıkarabilirsiniz. Buzdolabını açıp bekleyen de var ama biz enerji tasarrufu için önermiyoruz 🙂

Ojenizi sürdükten sonra biraz ipad de vakit geçirebilir ya da bilgisayarınızdaki işleri hallederseniz bu vakitte ojenizin kurumasını için gerekli süreyi faketmezsiniz.

Sizin kullandığınız yöntemler ya da oje kurutucu ürünler hangileri?

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık