Güzellik

Mezuniyet Saç Modelleri 2017

Mezuniyet saç modelleri 2017 yılında biraz daha doğallaşıyor. Mezuniyetiniz yaklaştıkça daha fazla model görmek istiyor musunuz siz de? Mezuniyet saç modelleri ile ilgili nasıl seçmeniz gerektiği ve nasıl kullanmanız gerektiğiyle ilgili sizlere detaylıca bu yazımızda anlatacağız. Modelleri ise farklı farklı görseller olarak paylaşacağız.

Mezuniyet Saç Modelleri 2017

Mezuniyet Saç Modelleri 2017

Mezuniyet saç modelleri 2017 doğallıktan yana. Sımsıkı ve pürüzsüz görünen saçlar artık eskisi kadar ilgi görmüyor. Bu yüzden daha doğal görünen, fazla sıkı olmayan saç modelleri ön plana çıkıyor. Çabasız şıklık nasıl modada yerleşmiş bir algıysa, çabasız saçlar da mezuniyet saçları 2017’nin öne çıkan trendi oldu.

Mezuniyet saç modelleri bakarken 2 farklı fikriniz olabilir. Bunlardan ilki, sizi farklı gösterecek bir mezuniyet saç modeli, ikincisi ise sizi tüm doğallığınız ve güzelliğinizle yansıtacak bir saç modeli olabilir.

stil önerileri

Mezuniyet Saç Modelleri 2017

Mezuniyet saç modelinizi seçerken sizi biraz daha alışılmışın dışında gösterecek saç modellerinden biri de full kıvırcık saçlardır! Eğer saçlarınız düz ya da hafif dalgalı ise, hacimli ve kıvır kıvır saçlar mezuniyetinizde tüm gözlerin sizin üzerinizde olacağını garantilemiş olursunuz.

Mezuniyet Saç Modelleri 2017

Mezuniyet Saç Modelleri 2017

Mezuniyet saç modelleri 2017’nin trendlerini uygulamak ve doğal saçları desteleyen bir genel görünüme ihtiyaç duyarsanız da yine hacimli hafif dalgalar sizi çok daha cazibeli gösterecektir. Saçlarınızı emanet edeceğiniz kuaförü de bu noktada seçmeniz oldukça önemli olacaktır. Dilediğiniz dalgayı ya da fönü yapabilmesi ve aynı zamanda kalıcılığı ile ilgili özel olarak çalışması gerekebilir.

Mezuniyet Saç Modelleri 2017

Mezuniyet Saç Modelleri 2017

Eğer mezuniyet saçınız, bu kadar düz ya da bu kadar kıvırcık olmasın istiyorsanız sizin için tek tarafı örgü olan iddialı modeller de seçenekler arasında olabilir. Dümdüz fönlerdense bu tür tek tarafı farklı görünen, saçları yan tarafta kullanan modelleri tercih edebilirsiniz.

Mezuniyet Saç Modelleri 2017

Mezuniyet Saç Modelleri 2017

Mezuniyet saçlarında toplu saç modellerini de görseydi dediğinizi duyar gibiyiz. Saçlar bu yıl pek fazla toplu değil ama yine de elbisenizle en iyi uyumu toplu bir saçın yakalayacağını düşünüyorsanız en iyisi bu modeli aklınızın bir köşesinde bekletin.

Mezuniyet saç modellerinizi belirlerken mutlaka önce gideceğiniz mekanı, ardından da elbisenizin nasıl bir model olduğunu gözönünde bulundurmayı unutmayın. Elbisenizin yakası, kesimi, vücudunuzdaki duruşu, saç modelinizle dengelenebilir. Bunun için işin uzmanından destek almak isteyebilirsiniz. Güvendiğiniz bir kuaföre bu konuda danışabilirsiniz. Eğer mezuniyet günü,  ünlü ya da büyük kuaförlerde saçlarınızı yaptırmayı planlıyorsanız önceden randevu almanızda ve modeli konuşmanızda fayda var. Bunun biraz zaman ayırabilirsiniz öyle değil mi?

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık