Galeri

Markaların 2016 Yılbaşı Makyaj Setleri

Biz makyajsever kadınların yılbaşı denilince en merakla beklediği şeylerden biri de markaların yılbaşına özel hazırladıkları, sınırlı sayıda olan makyaj setleri. Konuyu çok uzatmadan hemen 2016’ya girerken markaların yılbaşına özel hazırladığı makyaj setlerini tanıtalım!

MAC Yılbaşı Makyaj Seti 2016

MAC’in yılbaşına özel hazırladığı makyaj setlerinden ilk kusursuz somky far uygulaması yapmanıza olanak veren, yoğun pigmenltli ve metal renklerde ağırlıklı olan far paleti!Eşsiz ve çarpıcı dudaklar için iddialı renklerde rujlarla da desteklenen Enchanted Eve serisi şık çantasıyla bizlerle!

mac_yilbasi_makyaj_setleri_2016

Estee Lauder Yılbaşı Makyaj Seti 2016

Estee Lauder’ın tüm yıl beklenen BlockBuster yılbaşı makyaj seti çok özel fiyatlarla sahip olabileceğiniz, gerçekten çok kaliteli ve kullanışlı ürünlere sahip. Üstelik 1500 TL değerindeki bu set büyük boy bir parfüm alımınıza 219 TL! Gerçekten hediye edilmesi en güzel ürünlerden biri.

estee_lauder_yilbasi_makyaj_seti

 

Benefit Yılbaşı Makyaj Setleri

Benefit de en iddialı yılbaşı makyaj setlerinden birini sunan markaların başında geliyor. Bu sene için ise yine dikkat çeken bir makyaj seti koleksiyonunu hazırlayan Benefit, en çok kullanılan ve sevilen ürünlerini bir araya toplamış.

benefit_yilbasi_makyaj_setleri_2

 

Sephora Yılbaşı Makyaj Setleri

Yılbaşı makyaj setleri denilince merakla beklenen diğer markalardan biri de Sephora. Sephora’nın Türkiye mağazalarında henüz yılbaşı setleri başlamadı ama globalinde gördüğümüz ve merakla beklediğimiz setlerden biri işte bu!

sephora_yilbasi_makyaj_seti

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık