Güzellik

La Riche Directions Silver – Gri Saç Boyası

Gri saç modasının yayılmasında belki de en büyük etken yarı kalıcı ya da geçici saç boyalarının varlığı oldu. Saç renginde bu kadar köklü bir değişiklik yapmaya cesareti olmayan biz kadınlar için hele ki gri saça geçmek gerçekten cesaret isterken, yarı kalıcı saç boyaları ile acaba nasıl olur dediğimiz saç renklerinin sonuçlarını alabiliyoruz. Gri saç modasını, gri saçın bakımını bir diğer yazımızda anlatmıştık. Yazıyı okumak için tıklayın. 

gri_sac_boyalari_gecici

Gri Saç Boyası -La Riche Directions Silver

La Riche Directions saç boyaları cesur renkleri ve yarı kalıcı, geçici özellikteki saç boyaları ile saçında farklı stillere imza atmak isteyenleri bekliyor. Avrupa’nın en ünlü semi permanent yani yarı kalıcı saç boyası markası olan La Riche Directions’ın en popüler rengi ise silver yani gri rengi. La Riche Directions Silver gri saç boyalarının özelliği içeriklerinin tamamen bitkisel olması ve saçlarınızda tam kalıcılık değil yarı kalıcılık sağlaması. Bu sebeple özellikle bu cesur renkleri tercih ederken işinizi kolaylaştırıyor. Ayrıca La Riche Directions saç boyaları hayvanlar üzerinde test edilmediği için de kalbimizi bir kez daha kazandı.

Yarı kalıcı ve geçici saç boyası olarak bilinen bu boyaları güvenilir kanallardan almanızda yarar görüyoruz. La riche yarı kalıcı saç boyası 88ml’lik ambalajlarıyla satılıyor. İnternet üzerinden hızlı bir şekilde temin ederek istediğiniz saç rengne kavuşmanız mümkün. La riche directions saç boyalarını tüm renk alternatifleri ve indirimli olarak FamerKozmetik.com üzerinden satın alabilir, evde arzu ettiğiniz saç renklerine kavuşmanın tadını çıkarabilirsiniz.

yari_kalici_sac_boyalari_la_riche

La Riche Directions Silver – Gri Saç Boyası Ürün Yorumları ve Fiyatı

La Riche Directions yarı kalıcı saç boyaları çok çeşitli renk skalasına sahipken, renkleri tek tek kullanabileceğiniz gibi renkleri karıştırarak özgür renkler elde etmenize de imkan sağlıyor. Evde uygulama için oksidan kullanımına gerek kalmadığı için pratik bir kullanım sağlamaktadır. La Riche Directions saç boyalarının fiyatı 88ml ürün için 30-35 TL arasında değişmektedir.

la_riche_directions_silver_nasil_uygulanir

La Riche Directions yarı kalıcı saç boyalarının en popüler rengi silver yani gridir. Bunun dışındaki renklerden başlıcaları; mor, turkuaz, mavi, yeşil ve pembe.

Gri Saç Nasıl Elde Edilir? La Riche Directions Silver Uygulama

La Riche Directions yarı kalıcı saç boyasını uygularken şu adımları izleyebilirsiniz;

-Öncelikle her saç boyası uygulamasından önce mutlaka alerji testi yapmalısınız.

-Saç boyama öncesi saçınızı yıkayıp durulayın.

-Renklendirmek istediğiniz tutam ya da saçınızın tümünü kolay uygulama için bölüm bölüm tutamlara ayırabilirsiniz.

-Saçınızı uygulama öncesi tararsanız renk daha iyi nüfus edecektir.

-İstediğiniz tutamlara uyguladığınız boya ardından 15-30 dk arası bekleyiniz. Bu sürede bir bone ile sarabilirsiniz.

-Ardından saçınızı iyice durulayın. Bu noktada saç kremi ya da maske kullanarak bakım da yapabilirsiniz.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık