Güzellik

Kiralık Aşk Defne Yaz Makyajı Stilleri

Kiralık Aşk dizisi yavaş yavaş sezon sonuna doğru yaklaşırken, havanın ısınmasıyla birlikte giyim ve makyaj stillerini biraz daha değiştirdiler. Hal böyle olunca, biz de sizler için Kiralık Aşk Defne’nin değişen makyaj rutinini sizinle paylaşmaya karar verdik.

Elçin Sangu makyaj konusunda çok şanslı bir yüze sahip. Makyöz konusunda da Kiralık Aşk ekibi gerçekten çok şanslı. Kiralık Aşk Defne karakteri oluşturulurken, güzellik ön plana alınmıştı. Saçlarından makyajına duruşuna, giyimine oldukça fazla özen gösteriliyordu. Fakat burada herkese büyüleyici gelen şey sadeliği ve doğallığı koruyor olmaktı.

Kiralık Aşk Defne Yaz Makyajı Nasıl Yapılır?

Kiralık Aşk Defne Yaz Makyajı Nasıl Yapılır?

Kiralık Aşk Defne Yaz Makyaj stillerinde bembeyaz olan cildi, olabildiğince canlı göstermeye çalışıyorlar. Hatta çoğu zaman öyle beyaz bir ten izliyoruz ki, neredeyse allık bronzer kadar koyu kalabiliyor.

Kiralık Aşk Defne Yaz Makyajı Nasıl Yapılır?

Kiralık Aşk Defne Yaz Makyajı Nasıl Yapılır?

Kiralık Aşk Defne Yaz Makyajı olabildiğince doğal. Gözlerde aşırıya kaçan vurgular yok. Hafif bir kirpik dibi dolgusu var. Eğer çok açık renk bir ten rengine sahipseniz kahve tonlarıyla, kirpik diplerinize fırça yardımıyla, hafif dokunuşlarla, incecik bir kalem sürebilirsiniz. Evet yanlış duymadınız fırça ile. Kalem ucundan biraz fırçanıza alın ve ince bir hat olarak yalnızca kirpik diplerinizi boyayın. Orta ve koyu tonda bir ten rengine sahipseniz de koyu gri gibi bir ton seçebilirsiniz. Siyah kullanmaktan olabildiğince kaçının, bu bakışlarınızı fazla keskin yapacağı için, istediğimiz yaz yumuşaklığını yansıtamayabiliriz.

Kiralık Aşk Defne Yaz Makyajı

Kiralık Aşk Defne Yaz Makyajı

Kiralık Aşk Defne Yaz Makyajında ten ürünlerini seçmek, aslında tüm makyajın başarısını etkiliyor. Cildinizin daha canlı görünmesi için, mutlaka sıvı bir aydınlatıcı tercih edin. Ağır fondötenleri kullanmak yerine de BB Kremleri de tercih ederseniz iyi bir görünüm yakalayabilirsiniz. Dilerseniz sıvı aydınlatıcınızı BB kreme karıştırarak, dilerseniz de doğrudan aydınlatmak istediğiniz bölümlere kullanabilirsiniz.

Kiralık Aşk Defne Yaz Makyajında en önemli adımlardan biri allık. Yüze biraz yaz renkliliği vermek için mutlaka ten renginizde olabildiğince doğal duran, hafif bir güneş kızarıklığıymış gibi duran renkleri tercih etmelisiniz. Bu tür allık seçmek için, bilek içinizde denemeler yapabilirsiniz. Orada doğal durursa, cildinizde de şahane duracaktır.

Gelelim dudaklara. Dudaklar tamamen doğal tonlarda kalmalı. Hatta biraz ıslak bir görünüm sizi hem daha çekici hem de doğal gösterecektir.

Makyaj stillerini ve nasıl yapıldığını Stil Önerileri’nde daha çok görmek istiyorsanız, bize yorum bırakabilir ya da sosyal medya hesaplarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık