Güzellik

Kiralık Aşk Defne Makyaj Stilleri (Malzeme Önerileriyle)

Star tv’nin sezona damgasını vuran dizisi Kiralık Aşk, oyuncularından stillerine kadar herkesin konuştuğu bir dizi oldu. Daha ilk bölümden Kiralık Aşk dizisinin başrol oyuncusu Elçin Sangu yani Defne’nin makyaj stilini bu yazımızda paylaşmıştık. www.stilonerileri.com/kiralik-ask-defne-elcin-sangu-makyaj-stili Dizinin yayınlanan 11 bölümünde Defne farklı makyaj ve saç stilleri ile karşımıza çıktı. Bu sebeple de Defne’nin farklı makyaj stilleri ve makyajında kullanabileceğiniz makyaj malzemelerini derledik!

Kiralık Aşk Defne Makyaj Stilleri

Kiralık Aşk dizisinde DEfne’yi birkaç farklı makyaj stili ile görüyoruz. Bu makyaj stillerindeki temel farklılık göz makyajının yoğunluğu ve ruj rengindeki değişiklikler ile genellikle ortaya çıkıyor. Zaten kusursuz bir cilt görünümündeki makyaja ne kadar ihtiyacı var bilmiyoruz ama Elçin Sangu’yu her haliyle beğeniyoruz. Gelelim Defne’nin makyaj detaylarına!

Kiralık Aşk Defne Makyajı

Kiralık Aşk Defne Makyajı

Defne’yi genellikle dikkat çeken göz makyajı ile görüyoruz. Göz makyajının bazı bölümlerde kıyafetlerine göre yoğunluğunu arttırabiliyorlar. Günlük makyaj olarak ve daha çok spor kıyafetler giydiğinde hafif buğulu bir siyah göz makyajı ve rimel uygulaması ile nude tonlarda ruj uygulamasıyla görüyoruz Defne’yi. Bu göz makyajını yapmak isterseniz siyah farı kalem yeriine sürebilir ya da siyah göz kalemini sürüp hafif dağıtabilirsiniz. Gördüğünüz gibi çok net bir siyah çizgi bulunmuyor.

Kiralık Aşk Defne Makyajı

Kiralık Aşk Defne Makyajı

Defne’yi genellikle hafif bir uygulama ile sürülmüş allık renkleri ile görüyoruz. Ten rengine uyumlu olarak daha çok şeftali ve pembe tonlarındaki allıklar uygulanırken, yoğun kontürleme gibi uygulamara pek rastlamıyoruz. Genellikle no-makeup türüne yakında makyaj türlerini tercih ediyorlar.

Kiralık Aşk Defne Makyaj Malzemeleri

Defne’nin makyaj malzemeleri Estee Lauder markasına ait. Genellikle doğal ve kusursuz bir ten görünümü ön plana çıktığı için Estee Lauder’ın Double wear fondoten ve bb kremlerini benzer bir makyaj yapmak isterseniz makyaj malzemeleri olarak tercih edebilirsiniz.

Kiralık Aşk Defne Makyajı

Kiralık Aşk Defne Makyajı

Defne’nin makyajında dikkat çeken detaylardan biri de mutlaka uygulanan ruj. Ruj renkleri genellikle çok değişmiyor. Kırmızı tonları ya da nude tonlar defne’nin makyajında en çok kullanılan rujlardan. Defne’nin ruju da Estee Lauder Pure Color serisine ait.

kiralik_ask_defne_makyaj_stilleri_5

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık