Güzellik

Kevin Murphy Saç Ürünleri Türkiye’de!

Dünyanın en ünlü saç stilistlerinden biri olan Kevin Murphy, kendi adını verdiği markasıyla saç bakımı dünyasında önemli bir yere sahip. Bir süredir Türkiye’ye ne zaman gelir diye merakla beklediğimiz bu marka 2015 sonu itibariyle Türkiye pazarına girmiş durumda. Kevin Murphy ürünlerini hızlı gönderim ve destek sağlayan Tahtatarak.com sitesi üzerinden uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Kevin Murphy saç ürünlerinin en büyük özelliği bu işe kendini adamış bir saç stilistinin ihtiyaçlarını karşılarken saç bakımını son derece ileri taşımasından doğmuş. Bu sebeple de Kevin Muprhy, saç bakım ve şekillendirme ürünlerinin etkisi konusunda oldukça iddialı! Avustralya Ustaları Ödülü’nü alan Murphy, etkili saç ürünleri geliştirirken aynı zamanda doğaya saygılı içerikler tasarladı.

kevin_murphy_sac_urunleriKevin Murphy Saç Şekillendirici Ürünler

Kevin Murphy’nin en iddialı olduğu saç ürünleri kategorisinden biri saç şekillendirici ürün grubu. Vogue ile çok uzun süredir moda çekimlerinde çalışan saç stilistli Kevin Murphy, işte tam da bu ihtiyaçları doğrultusunda etkili saç şekillendirme ürünleri tasarlamış. Saçları ağırlaştırmadan şekillendiren ve doğal vitamin ve yağlarla bakım yapan saç şekillendirme ürünleri bulunmaktadır. kevin_murphy_sac_sekillendirici_losyon

Kevin Murphy Anti Gravity Doku ve Hacim Kazandırıcı Losyon

Kevin Murphy ürünlerinin saç şekillendirme grubunda kadınların en çok tercih ettiği ürünlerin başında Kevin Murphy Anti Gravity doku ve hacim kazandıran losyon geliyor. Bu losyon özellikle saçını ısı ile şekillendiren kadınların adeta elinden düşmeyecek, yağsız formülü sayesinde şekillendirme sırasında hem elektriklenmeyi ve yağlanmayı kontrol altına alırken hem de saçınıza bakım yapan antioksidan ve lavanta özleri içermektedir. Nemli saçınıza şekillendirme öncesi uygulayın, saçınıza istediğiniz şekli verin! Ürünün Türkiye pazarındaki fiyatı 120-130 TL arasında değişmektedir.

Kevin Murphy Saç Ürünleri

Kevin Murphy Saç Ürünleri

Kevin Murphy Saç Bakım Ürünleri

Kevin Murphy’nin şekillendirmenin dışında bir de saç bakım ürünleri bulunuyor. Bazı ürünleri var ki gerçekten markanın öne çıkan, etkisinin kullanan herkes tarafından güçlü bulunduğu ürünlerden oluşuyor. Kevin Murphy saç bakım ürünlerinin doğaya zarar vermeyen aksine vitamin ve yağlarla saça çok iyi bakım yapan içeriği de markanın bu kadar iyi bir konuma ulaşmasını sağlamış. Saç bakım kategorisinde en öne çıkan ürünlerden biri de hacim veren pudra!

Kevin Murphy Powder Puff Hacim Veren Pudra

Özellikle zayıf ve ince telli saçlar için hacim ve doku kazandıran bu pudra, kadınların hacimli ve dolgun saçlara kavuşmasını sağlıyor. nemli ya da kuru saç diplerinize uygulayabileceğiniz bu ürünler dolgun saçlarınızın tadını çıkarın! Kevin Muprhy bu ürününü, yataktan kalktığınızda hacimli olan ve sizi seksi gösteren saçlarla anlatıyor! Narenciye, erik ve elma özleri içeren bu pudra saçınıza doğal bir bakım da sunuyor. Ürün fiyatı 120-130 TL arasında değişmektedir.

 

 

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık