Güzellik

Kevin Murphy Color Bug Renk Pedleri – Geçici Saç Boyası

Kevin Murphy’nin 2016 itibariyle Türkiye pazarına girdiğini ve öne çıkan ürün gruplarını bir önceki yazımızda paylaşmıştık. Bu yazımızda da Kevin Murphy’nin en popüler ürünlerinden biri olan geçici saç boyası ve saç tebeşiri olarak da bilinen color bug renk pedlerinden size biraz bahsedeyim istedik.

kevin_murphy_renk_pedleri_gecici_sac_boyasi

Geçisi Saç Boyası: Kevin Murphy Color Bug Renk Pedleri

Son zamanlarda geçici ve yarı kalıcı saç boyaları oldukça revaçta. Hem tüm saç renginizi bir anda değişmeye cesaretiniz yoksa hem de farklılıktan hoşlanıyorsanız bu boyalar sizin için oldukça uygun. İşte Kevin Murphy’nin tasarladığı color bug renk pedleri de tam da bu özellikleri taşıyor. İddia ediyoruz saçınızı renklendirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Kevin Murphy’nin color bug renk pedleri iddialı renklerden oluşuyor. Pembe, turuncu ve mor öne çıkan en iddialı renkleri. Bu renkleri Nasıl kullanacağınız ise tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış durumda.

kevin_murphy_renk_pedleri_gecici_sac_boyasi_2

Kevin Murphy Color Bug Penk Pedleri Nasıl Uygulanır?

Bu geçici saç boyası olan renk pedlerini kullanmak oldukça kolay. Nemli saçınızı uygulama yapmak istediğiniz büyüklük ve konumda tutamlara ayırın. Uygulama yapacağınız renk pedinin kağıdını alın ve saçlarınızı tarar gibi sürün. Aşağıdaki fotoğraftan da nasıl uygulandığını görebilirsiniz.

Ürün tasarımı zaten tutuş için oldukça uygun tasarlanmış, bu sebeple uygulama yapmanız oldukça kolay. Uygulamayı yaparken omzunuza bir havlu ya da örtü sermenizde yarar var.

Kevin Murphy renk pedlerinin pigmentasyonu oldukça yüksek. Yani hafif bir dokunuşla çok iddialı bir pembe ya da mor renkte saça kavuşabilirsiniz.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık