Güzellik

Kerastase Canlandırıcı Havyar Bakımı

Kerastase markası, saç bakımına önem veren bir çok kadının bildiği ve sevdiği markalardan biridir. Piyasadaki ürünler arasında fiyatı biraz daha yüksek gibi görünse de, aslında etkileri anlamında en kaliteli ürünlere sahip.

Kerastase ile saçlarınıza ihtiyacı olan bakımı sağlayabilirsiniz. Kerastase Chronologiste Havyar Bakımı da son teklonoji ile saçlarınızı anında canlandırabilirsiniz. Özel günler için hazırlık döneminde yani nişan ya da düğün öncesi bir kür halinde saçlarınıza Kerastase Chronologiste Canlandırıcı Havyar Bakımını uygulayabilirsiniz. Dilerseniz kuaförlerde dilersenizde evinizde bu uygulamayı yaparak kendinizi ve saçlarınızı şımartabilirsiniz.

Kerastase Chronologiste Canlandırıcı Havyar Bakımı, Nedir?

Havyar taneleri ve Abyssine değerli ve eşsiz birleşimi ile saç derisine ve saça esneklik, parlaklık ve ışıltı kazandırıyor. Aynı zamanda saçı, olabildiğince yumşatıyor. İçeriğindeki vitaminler ve özel yağlar sayesinde, onarıcı etkisini kısa zamanda görüyorsunuz. Bu sebeple de özel günler öncesi oldukça sık tercih edilen bir haline geliyor. Eğer saçlarınız yıpranmışsa ve hemen toparlamak istiyorsanız Kerastase Chronologiste Canlandırıcı Havyar Bakımını mutlaka denemelisiniz. Saçlarınızın bu bakımın sonunda, gerçekten de o ipeksi ve iyi görünen halini çok seveceksiniz.

Kerastase Chronologiste Canlandırıcı Havyar Bakımı

Kerastase Chronologiste Canlandırıcı Havyar Bakımı

Kerastase Chronologiste Canlandırıcı Havyar Bakımı Nasıl Yapılır?

Kerastase Chronologiste Canlandırıcı Havyar Bakımı serisi, şampuan, arındırıcı şampuan, saç maskesi ve mis gibi kokan canlandırıcı saç bakım yağından oluşmaktadır. Arındırıcı yani Detox Şampuanı, saç derisindeki tüm kalıntıları tamamen ortadan kaldırdığı için oldukça etkili bir ürün. Bu yüzden Kerastase Chronologiste Canlandırıcı Havyar Bakımı Detox Şampuanını haftada 1 kez kullanmalısınız.

Kerastase Chronologiste Canlandırıcı Havyar Bakımı Şampuan ve saç maskesini, saçınızın ihtiyacı doğrultusunda uygulayabilirsiniz. Kerastase Chronologiste Canlandırıcı Havyar Bakımı Saç Maskesini diğer saç krem ve maskelerinden farklı olarak saç diplerinize de uygulamalısınız. Kerastase Chronologiste Canlandırıcı Havyar Bakımı saç maskesini saçlarınızı şampuanla yıkayıp duruladıktan sonra saç derinizden başlayarak saç uçlarınıza kadar uygulayıp, 5 dakika bekletip durulayabilirsiniz. Kerastase Chronologiste Canlandırıcı Havyar Bakımı Saç Maskesini haftada en fazla 2 kez kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Kerastase Chronologiste Canlandırıcı Havyar Bakımı ile saçlarınızı anında canlandırmak ve onarmak istiyorsanız, kuaförlere mahkum değilsiniz. Siz de evinizde bu bakımı uygulayabilir ve saçlarınızın şahane görünmesini sağlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bize yorum bırakmayı ve bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip etmeyi unutmayın.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık