Güzellik

Kate Middleton’ın Yeni Saç Stili

Moda ismi olmamasına rağmen, giydiği her kıyafet kullandığı her aksesuarla herkesi konuşturmayı başaran Kate Middleton, son zamanlarda hep aynı görünen saçlarında bir değişiklik yaptı. Biz de bu ufak değişikliği ve Kate Middleton’ın saç stilini mercek altına almak istedik. Belki yeni sezon için size ilham olur ne dersiniz?

Kate_Middleton Saç Modelleri

Kate_Middleton Saç Modelleri -popsugar.com

Kate Middleton stili, olabildiğince sade. Bir çok moda eleştirmeni tarafından da bu sadeliği dolayısıyla eleştiriliyor. Bir kaç defa, daha önce giydiği elbiseleri kullanması da eleştirilerin hedefi olmuştu. Bir yandan da halk, Kate Middleton stilini öyle benimsedi ki, aynı elbiseyi farklı davetlerde de kullanıyor olmasıyla büyük beğeni topladı. Kate Middleton stili, sade ve çok şık görünen fakat ne yaparsa yapsın “pahalı” görünümden uzak duran bir çizgiye sahip. Kate Middleton günlük hayatında aksesuarlarıyla, kıyafet seçimleriyle oldukça sıradan görünüyor. Hatta önemli seyahatlerde de belki de bizim plaza insanlarımızdan bile çok daha sade seçimler yapabiliyor. Kıyafetlerinde gösterdiği özeni, saçları için de gösteriyor. Her zaman bakımlı ama abartılı modellerden uzak duran Kate Middleton, yeni saçlarıyla çok daha iyi görünüyor. Kate Middleton, henüz doğum yapalı 5 ay olsa da, oldukça fit ve bakımlı görünüyor. Kate Middleton’ın yeni saçları da bizlere yeni sezon için bir ipucu veriyor olabilir.

Kate_Middleton Saç Modelleri

Kate_Middleton Saç Modelleri popsugar.com

Kate Middleton davetlerde iddialı olmayan, yalnızca bir tamamlayıcı olarak farklı saç modelleri kullanıyor. Uzun süredir de aynı saç rengini kullanıyor. Bugüne kadar saçlarında radikal bir değişiklik yapmışlığı yok. Fakat Kate Middleton sonbahar stili için kahkül tercih ettiği için herkesi şaşırttı. Belki de artık o da saçlarında bir değişiklik yapması gerektiğini farketmiştir ne dersiniz?

Kate_Middleton Saç Modelleri - popsugar.com

Kate_Middleton Saç Modelleri – popsugar.com

Kate Middleton stili, saçlarının her zaman hafif dalgalı ya da düz olacağını bize işaret ediyor. İddialı ve gösterişli her modelden uzak dururken, derli toplu falan bakımlı, her zaman iyi görünen ama sıradan saçlara sahip. Kate Middleton saç bakım sırları nedir bilmiyoruz fakat yine de çok fazla işlem görmediği için çok az yıprandığını düşünüyoruz.

Kate Middleton saç modelleri çoğu zaman birbirine benziyor. Farklılıklardan ne kadar hoşlanmıyor gibi görünse de Kate Middleton yeni saç stiliyle biraz değişikliğe ihtiyacı olduğunun sinyallerini vermiş oldu.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık