Güzellik

Kapatıcı Palet Fiyatları ve Karşılaştırmaları

Sahip olduğumuz makyaj ürünleri sayısı artsa da, cildimize yaptığımız makyaj gittikçe hafifliyor. Hem trendler gereği, hem de genç bir cilde sahip olma hayalimiz yüzünden, makyajlı görünümü hafifletiyoruz. İşte böyle zamanlarda yoğun kapatıcı fondötenleri tercih etmek yerine biraz daha iyi görünmek için kapatıcı paletleri tercih etmeye başladık.

Belki çoğunuz kapatıcıların tam rengini tutturamadığı için, sadece kapatıcı kullanmanın hafif pembe ya da sarı olarak belli olacağını düşünüyor olabilirsiniz. İşte bu sorun, kapatıcılarda doğru rengi bulamadığınız için olabilir. Genellikle mor gözaltına sahipseniz, kapatmak için cildinizden bir ton daha koyu kapatıcı verirler, iyice kararır ya da pembeleşir gözaltlarınız. O kapatıcıyı burun kenarlarınıza, ya da sivilce izlerinize kullandığınızda da yüzünüzdeki fondötenle tam olarak karışmaz. Yani kısacası işin içinden çıkamaz ve kapatıcılığı yoğun ürünlere başvurursunuz.

Biz şimdi size hem daha hafif makyaj ve daha iyi görünüm için cilt tonunuza en uygun kapatıcıyı seçmelisiniz. Kapatıcınızı seçerken gözaltlarınız çok morsa, bir correcter uygulamalı ve rengi nötrlemelisiniz. Bunun için hazırlanmış ve çok meşhur 2 paleti sizin için karşılaştırdık ve kapatıcı palet fiyatlarını da sizin için yazdık.

Make Up For Ever Kamuflaj Palet

Kapatıcı Paletler ve Karşılaştırmaları

Kapatıcı Paletler ve Karşılaştırmaları

Make Up For Ever’ın Kamuflaj Paleti’nde 5 farklı ürün bulunuyor. Aynı zamanda bu palet farklı cilt tonları için 5 farklı renkten oluşuyor. Make Up For Ever’ın Kamuflaj Paletini yakından incelediğimizde, kolay dağılan ve hızlı sabitlenen bir yapısı olduğunu düşünüyoruz. Ürün gerçekten uzun süre gidebilecek bir ürün. Fiyatı diğer muadillerine göre biraz pahalı kalsa da Make Up For Ever kalitesinden vazgeçmek istemeyenler için oldukça uygun. Make Up For Ever’ın Kamuflaj Paleti’nden size en uygun tonu seçmek için mutlaka bir uzmandan yardım almalısınız. Sephora’lardan ve Make Up For Ever mağazalarından bu konuda destek alabilirsiniz. Make Up For Ever’ın Kamuflaj Paleti fiyatı da 103 TL.

Flormar Kamuflaj Kapatıcı Palet

Kamuflaj Palerler ve Karşılaştırmaları

Kamuflaj Palerler ve Karşılaştırmaları

Flormar’dan son zamanlarda aldığımız ürünler oldukça memnunuz. Rujları, kalemleri… Şimdi de kamuflaj paleti denedik ondan da fiyat/performan oranında gayet memnunuz. Ürünün yapısı oldukça kremsi, fakat uyguladığınızda akıp gidecek gibi bir his vermiyor. Yine de pudra ile sabitlemek gerekiyor. Flormar Kamuflaj Kapatıcı Paleti bir süre bulunamıyordu fakat yine stoklara girmiş. Flormar Kamuflaj Kapatıcı Paletinin tek rengi var ve fiyatı 30 TL civarında. Eğer dönemsel indirimleri yakalarsanız belki daha uygun fiyata bile satın alabilirsiniz.

Size tavsiyemiz, hangi paletin size daha uygun olduğunu bulmak için mutlaka cildinizde deneyin.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık