Güzellik

H&M Deniz Suyu Saç Şekillendirme Kremi

hm_deniz_tuzu_sac_kremi_3

H&M, yenilediği ve kategori olarak çoğalttığı güzellik ürünleriyle iddialı olduğunu belli etti. Son zamanlarda farları, rujları, bronzerları derken şimdi de yeni koleksiyonlarla duyurduğu setleri, duş ürünleri ve saç bakım ürünleri var. Özellikle H&M saç bakım ürünleri çok dikkat çekti. H&M güzellik ürünleri arasında özellikle rujlar, yapıları dolayısıyla oldukça başarılı. Özellikle renk çeşitliliği ve tonları ile tam sonbahar kış aylarına çok uygun.

H&M güzellik ürünleri yenilenirken, ojelerini de yeniledi. Birbirinden güzel ojeleri ve belki de piyasadaki en çok çeşide sahip ojelere sahip olan H&M oje yapılarıyla da gerçekten övgüyü ve uzun bir yazıyı hakediyor. Bu yüzden detaylara şimdi girmiyoruz.

H&M Deniz Suyu Saç Şekillendirme Kremi

H&M Deniz Suyu Saç Şekillendirme Kremi

H&M saç şekillendirme ve saç bakım ürünleri arasında en çok dikkat çeken ürün, son yılların en sık kullanılan saç şekillendirme ürünü deniz suyu spreylerinin muadili olarak gösterilen H&M Deniz Suyu Saç Şekillendirme Kremi.

H&M Deniz tuzu saç şekillendirme kremi

H&M Deniz tuzu saç şekillendirme kremi

H&M Deniz Suyu Saç Şekillendirme Kremi Nasıl Kullanılır?

H&M Deniz Suyu Saç Şekillendirme Kremini, saçlarınız nemli iken, saçınızın hacmi ve uzunluğuna göre ceviz büyüklüğünde kremi alın ve saç uçlarınıza yedirin. Ardından hafif hafif saçlarınıza elinizde uçlarından yukarı doğru sıkarak dalga verin. Eğer saçlarınız düz ve inatçıysa, saçlarınızı, saç kurutma makinelerinin dalgalı saç yapma aparatları ile de kurutabilirsiniz.

H&M Deniz Tuzu Saç Şekillendirme Kremi

H&M Deniz Tuzu Saç Şekillendirme Kremi

H&M Deniz Suyu Saç Şekillendirme Kremini uygularken saçlarınızın nemli olması çok önemli. Uyguladıktan sonra da mutlaka, elinizde dalgaları belirginleştirerek yani saçlarınızın alt kısmından yukarı doğru toplar gibi yapıp sıkarak şekillendirebilirsiniz. Size önerimiz bu işlemi yaparak saçlarınızı kurutmanız.

H&M Deniz Suyu Saç Şekillendirme Kremi

H&M Deniz Suyu Saç Şekillendirme Kremi

H&M Deniz Suyu Saç Şekillendirme Kreminin etkisi çok uzun süreli değil. Eğer doğal görünen dalgalar istiyorsanız ve saçlarınızın süper düzgün görünmesinden hoşlanmıyorsanız, size biraz hava, biraz da denizden çıkmış gibi görünen hafif dalgalar sayesinde hacim de verecek H&M Deniz Suyu Saç Şekillendirme Kremini kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Yukarı Çık