Güzellik

Güneşsiz Bronzlaştırıcı Kremleri Keşfedin!

Bir kaç yıl öncesine kadar, herkes güneşin altında çılgınlarcasına bronzlaşmaya çalışırdı.Bronzluğun en önemli temsilcisi de elbette bronzluğu ve kusursuz bacaklarıyla ünlü Eda Taşpınar’dı. Son zamanlarda, güneş altında saatlerce yatmanın zararlarını anlatmakla bitiremiyorlar. Bazılarımız işlerden izin alamıyor ki şöyle bir güneşlensin bronzlaşsın. Bazılarımızın da güneş altında kalmak için yalnızca 1 haftalık tatilleri oluyor.

Güneşsiz bronzluk, aslında yüz makyajı için bronzerların keşfedilmesiyle başlamıştı. Ardından vücut fondötenleri ve bacak spreyleri çıktı piyasaya. Bunlardan kimileri her yere bulaşırken, kimisi de neredeyse 3 gün kalıcı oluyorlar. İşte bugün size, güneşsiz bronzlaştırıcı kremlerden bahsedeceğim.

Benefit Hoola Zero Tanlines Vücut Bronzlaştırıcı

Benefit Vücut Bronzlaştırıcı

Benefit Vücut Bronzlaştırıcı

Benefit, ambalajlarının tatlılığıyla ünlü bir marka evet, ama çoğu ürünün fiyatı oldukça yüksek. En ünlü bronzerlar arasında yer alan Hoola’ya bu yıl yeni bir seri daha katıltı. Sıvı yapıda bir bronzlaştırıcı olan Benefit Hoola Zero Tanlines Vücut Bronzlaştırıcı, teninizin yalnızca bir iki ton koyusuna sizi götürüyor ve kollarınız bacaklarınız size ait olmayan bir parçaymış gibi durmuyor. Oldukça doğal görünen bir bitişi oluyor. Eğer denemek isterseniz, Sephora’larda ürüne ulaşabilirsiniz.

Bebak Bacak Fondöteni

Bebak Bacak Fondöteni

Bebak Bacak Fondöteni

Bebak, acı badem sütü ile ünlenmiş, ürünlerinin doğallığı ve güzelliği ile yıllardır güven duyduğumuz bir marka. Genellikle bu tür yıllanmış markalardan yenilikçi ve başarılı ürünler pek gelmez. Fakat efsaneleşmiş bir ürün haline geldi Bebak Bacak Fondöteni. Gerek renk skalası, gerek bitişi, dokusu gerçekten kusursuz. Yeterki size uygun renkleri bulun.

Bebak Bacak föndöteni dediğine bakmayın, kollarında kullanan arkadaşlarım da oldu, ve herhangi bir sorunla karşılaşmadı. Sprey şeklinde olduğu için çok kolay uygulanıyor. Size tavsiyem, duştan sonra iyice kurulandıktan sonra uygulayın ve kurumasını bekleyin, sonra da giyinin. Etraf batsın istemiyorsanız spreyleme işlemini duşta uygulamanız daha iyi olacaktır.

Bronzlaştırıcı Mendiller

Bronzlaştırıcı kremlerin bir de mendil versiyonları var. En çok tercih edilen 2 önerimi yukarıda duyurduktan sonra, hemen hemen her markada kolayca bulabileceğiniz bronzlaştırıcı mendilleri de kullanabilirsiniz. Fakat bunları kullanırken, bulaşma ihtimallerinin olduğunu gözönünde bulundurmalısınız. Bir çok mendil, bulaşmama garantisi verse de bazıları bulaşma ve akma yapabiliyor nemli havalarda. Bu yüzden güneşsiz bronzlaştırıcı seçimlerinizi yaparken, ürünü mutlaka evde, dışarı çıkmadan bir kaç saat önce deneyin ve performansına bakın. Dışarıda dalga dalga lekeli gibi görünen bacaklarla görünmek istemeyiz sonuçta 🙂

Stil Önerileri’ni sosyal medya hesaplarından da takip etmeyi unutmayın. Sorularınız için bize yorum bırakabilir ya da Facebook sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Yazımızı faydalı bulduysanız arkadaşlarınızla da paylaşmayı unutmayın!

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık