Güzellik

En Güzel Kırmızı Ojeler ve Numaraları

Yapılan bir araştırmaya göre kadınların ellerine en çok yakışan ve en seksi gösteren oje kırmızı ojeymiş. Hepimiz yıllardır en güzel kırmızı ojenin arayışı içindeyiz. Stilonerileri.com olarak en güzel kırmızı ojeleri sizler için seçtik.

Kırmızı oje seçiminde dikkat edilmesi gereken nokta, ten renginizdir. Koyu kırmızı ojeler beyaz tenli ellere daha çok yakışırken, narçiçeği ve parlak kırmızı ojelerin esmer ve buğday tenlilere daha çok yakıştığını düşünüyoruz.

Flormar Dark Red

Flormar markası yenilikleri takip edip devamlı yeni koleksiyonlar çıkarmasıyla gurur duyduğumuz bir Türk markası. Yalnız onun yıllardır çok satan ve klasikleşmiş bir ürünü var ki, o da uygun fiyatı ve formülasyonuyla çok beğendiğimiz ojeleri. Dark Red isimli kırmızı ojesi, tam da adında olduğu gibi koyu bir kırmızı. Beyaz tenli ellerde oldukça asil duruyor.

China Glaze Red Satin

en_guzel_kirmizi_ojeler_3

Dünya’nın sayılı oje markalarından olan China Glaze’in en ünlü kırmızı ojesi olan Red Satin isimli ojenin dokusu saten gibi. Çok parlak olan bu koyu kırmızı ojenin dünyada popülaritesi oldukça yüksek. Ojenin kalıcılığı bir kırmızı ojeden beklenmeyecek kadar yüksek. China Glaze ojeleri Gratis ve Boyner mağazalarında bulabilirsiniz.

Flormar Jelly Look Scarlet

Flormar’ın Jelly Look serisindeki ojeler jel manikürün tırnaktaki etkisinden esinlenilerek üretilmiş. Jel manikürde, tınağa sürülen özel oje LED ışık altında bekletilerek kurutuluyor ve oje olduğundan daha parlak duruyor. Flormar’ın Jelly Look serisindeki ojeler de yoğun pigmentlere sahip olduğu için tırnakta jel manikür yapılmış gibi ekstra parlak duruyor. Scarlet isimli bu oje, tam bir narçiçeği rengi. Bu rengin esmer tenli kadınlara çok yakışacağından eminiz.

Essie Bungle Jungle

en_guzel_kirmizi_ojeler_1

Essie markasının en ünlü ojelerinden olan Bungle Jungle isimli koyu kırmızı oje, ışıkta bordo oluyor. İçindeki sedef sayesinde günışığında pırıl pırıl parlıyor. Essie markası, ülkemizde biraz yüksek fiyata satılıyor. Ancak kırmızı oje çıkarmanın zorluğunu hepimiz biliyoruz. Essie’nin formülasyonunda ne var bilmiyoruz ama tek bir hareketle, parmağınıza bulaştırmadan çıkarmanız mümkün.

Dior Massai

en_guzel_kirmizi_ojeler

Dior markasının Massai isimli bu kırmızı ojesi, kırmızının en güzel tonlarından biri. Hem beyaz hem de esmer kadınlara yakışan bu tonu bayrak kırmızısı olarak tanımlayabiliriz. Dior ojelerin hem formülasyonu çok güzel hem de ambalajları çok şık. Oje tek katta şişedeki rengini verse de, kırmızı oje sürerken 2 kat sürmenizi tavsiye ediyoruz.

Ayrıca kırmızı oje sürmenin birkaç püf noktası daha var. Eğer kırmızı ojenin üzerine top coat veya şeffaf oje uygularsanız ojeniz daha uzun süre kalıcı olacaktır. Böylece tırnak uçlarından soyulan kırmızı oje durumu ile karşılaşmayız.

Kırmızı ojenin altına da şeffaf oje veya base coat uygulayabilirsiniz. Böylece ojeyi çıkarmak daha kolay olacaktır; ojeniz parmaklarınıza bulaşmadan çıkacaktır.

Kırmızı oje, her ne kadar klasikleşmiş bir oje olsa da kıyafetinizdeki renkler siyah, beyaz, lacivert veya ten rengi gibi klasik renkler olduğunda daha asil duruyor. Böyle renkler giydiğinizde, üzerinizdeki tek yıldızın elleriniz olması için kırmızı oje tercih edebilirsiniz.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık