Güzellik

Cindy Crawford’tan Güzellik Sırları

Ünlülerin güzellik sırları köşemizde Crawford’un güzellik sırları ile karşınızdayız! In to the gloss’a sırlarını paylaşan Cindy Crawford’un yılların izlerini taşırken nasıl bu kadar güzel ve bakımlı kaldığına bu sırlardan sonra daha da şahit olduk. Merak edenleriniz olmuştur, Cindy Crawford 1966 doğumlu yani tam 49 yaşında! İşte yaklaştığı 50’li yaşlara rağmen koruduğu güzelliğinin sırları!

SPA ve spor bir arada!

Cindy Crawford güzellik sırlarını anlatmaya ilk spa ve gym deneyimini bir arada yaşamasını anlatmakla başlıyor. Egzersiz sonrasında mutlaka saçlarını yıkaması gerektiği için egzersizden önce saçlarına bakım kremi ya da yağı sürerek at kuyruğu yapan Crawford, egzersiz süresini bu şekilde değerlendirenlerden!

https://intothegloss.com/

https://intothegloss.com/

Boyun Bakımını ve Egzersizlerini İhmal Etmeyin!

Cindy Crawford, özellikle boynunuza da iyi bakmanız gerektiğinin altını çiziyor. Türk kadınınlarının da en büyük problemi olan boyun-gıdı-çene kırışması için de büyük önem taşıyor. Boyun egzersizlerini düzenli yaptığını ileten crawford, her kadın için ön$emli olduğunun da altını çiziyor.

Ölü deri ve selülit oluşumunu azaltmak için mutlaka duştan önce kuru fırçalama yaptığını söyleyen Cindy Crawford, böylece kan dolaşımını hızlandırıyor. Ardından mutlaka Neutrogena’nın vücut yağını uyguladığını söylüyor.

Cindy Crawford’tan Saç için Güzellik Sırları

Saçlarınızı asla lastik toka ile at kuyruğu yapıp sıkı sıkı toplamayın. Bu saçlarınıza zarar verirken kırılmasını ve yıpranmasını arttıracaktır. Bunun yerine büyük tel tokaları kullanabilir, bu şekilde at kuyruğunuzu sabit kılabilirsiniz. Tel toka sayesinde saçlarınızı at kuyruğu yaptığınız yerde de bir süre sonra lastik tokada oluştuğu gibi izler oluşmaz.

Uyurken de saçlarını gevşek bir topuz yaptığını söyleyen Cindy Crawford, böylece sabah kalktığında hafif dalgaların oluştuğuna da dikkat çekiyor.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık