Güzellik

2015 İlkbahar Yaz Saç Modelleri

Kadınların en sevdiği şeylerden biri değişimdir. Kadınların en çok değiştirdiği şey ise saç rengi ya da saç modelidir. İlkbahar-yaz saç modelleri yavaş yavaş belirleniyor olsa da bir çok moda haftası atlattığımız için dikkatimizi çeken 5 saç modelini sizinle paylaşacağız.

2015 ilkbahar yaz saç modelleri aslında geçtiğimiz yıla göre çok değişiklik göstermiyor. Fakat bu yıl geçtimiz mevsimler olduğumuz kadar iddalı modellerden uzak duruyoruz. Daha çok doğallık ve kıvrımlı saçların ön plana çıktığını görüyoruz. Saç renklerinde tek düzelikten sıkılanlar için de bir tüyo verelim. İlkbahar yaz saç modellerinde de ombreler ve renkli saçlar çok kullanılacak. Eğer saçlarınızı renklendirmek için geç kaldığınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz, tam zamanı!

Düz Kısa Saç Modelleri

Düz kısa saç sevenler için yine çok şahane bir dönem geliyor. Geçtiğimiz baharda olduğu gibi bu dönemde de kısa, düz ve biraz dağınık saçlar çok şık görünecek gözümüze. Son bir kaç yılın en büyük trendi olan çabasız güzelliğe hizmet eden bir trend olan düz ve dağınık saçlar, özellikle ombreli saçlar çok güzel görünüyor. Saçlarınızda bir değişiklik yapmak istiyorsanız, omuz hizasında kestirebilir ve saç uçlarınızı diplerinize oranla bir kaç ton açtırabilirsiniz. Tek renk saçlara 2015 İlkbahar Yaz Saç Modelleri’nde pek rastlamıyoruz.

2015_ilkbahar_yaz_sac_modelleri

2015_ilkbahar_yaz_sac_modelleri_6

Doğal Topuz Modelleri

2015 İlkbahar Yaz Saç Modelleri için en büyük trendin doğal görünen saçlar olduğunu daha önce söylemiştik. Gelin şimdi topuzların nasıl çabasız güzellik kategorisine girdiğine birlikte gözatalım. Doğal topuz modelleri, eskisi kadar yüksekte yapılmıyor artık. Genellikle ense hizasında, bir kaç tutam saçı yan taraflardan bırakarak yapılmaya başlandı artık. Hatta saçları kalın maşalar ile önceden şekillendirip daha da dağınık durmasını sağlayabilirsiniz. İşte size ilham vermesi için doğal topuz modelleri

2015_ilkbahar_yaz_sac_modelleri_2

 

2015_ilkbahar_yaz_sac_modelleri_5

 

Yarım Topuz Modelleri

Yarım topuz modelleri, saçlarınızı her zaman daha hacimli gösterir. Özellikle bu tür modelleri kullanmadan saçlarınızı kalın bir maşa ile şekillendirebilirsiniz. Yarım topuzları, saçlarınızı açık olarak kullanmaktan sıkıldıysanız ve topuz yapmak da istemiyorsanız sizin için en iyi alternatif saç modeli olabilir.

2015_ilkbahar_yaz_sac_modelleri_8

 

Örgü Saç Modelleri

Örgü, yer dönem yılın en dikkat trendlerinden biri haline geliyor. Bazen yarım toplu, bazen taç modeli bazen de tüm saçın seyrek ve dağınık örülmesiyle ortaya çıkan bir sürü mükemmel model var. Örgülü saçlar, gelinlerde bile sıklıkla kullanılan modeller arasında yer alıyor. Saç renginiz ve kesiminiz nasıl olursa olsun, saçlarınızı örmek sizi her zaman çok şık gösterecektir. Bir çok örgü saç modeli arasından yüz şeklinize en uygun modeli evde deneyerek bulabilirsiniz.

2015_ilkbahar_yaz_sac_modelleri_1

 

2015_ilkbahar_yaz_sac_modelleri_4

 

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık